Абітурієнт

Комп'ютерні інформаційно-управляючі системи

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 лютого 2016, 10:06
Характеристика програми навчання
Назва спеціальності Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Назва програми Комп'ютерні інформаційно-управляючі системи
Рівні освіти Бакалавріат (I), Магістратура (ІІ), Аспірантура (ІІІ)
Час навчання денна форма навчання Бакалавріат (I)
на основі повної загальної середньої освіти (4 роки / 8 семестрів)
Бакалавріат (I)
на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (3 роки / 6 семестрів)
Магістратура (ІІ)
на основі диплома бакалавра (1,5 року / 3 семестри)
Час навчання заочна форма навчання Бакалавріат (I)
на основі повної загальної середньої освіти (5 роки / 10 семестрів)
Бакалавріат (I)
на основі диплома молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (3 роки / 6 семестрів)
Магістратура (ІІ)
на основі диплома бакалавра (1,5 року / 3 семестри)
Мета навчання за освітньою програмою

Метою навчання за програмою є отримання знань, умінь та навичок у галузі залізничної та промислової автоматики, автоматизації технологічних процесів на підприємствах залізничного транспорту і промисловості.

Майбутні фахівці після освоєння програми можуть здійснювати проектування, розроблення й технічне обслуговування мікропроцесорних інформаційно-керуючих систем на підприємствах залізничного транспорту, промисловості та міському господарстві.

Адресати освітньої програми

Програма адресована здобувачам, зацікавленим в отриманні знань у галузі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій на транспорті та інших галузях економіки.

Програма орієнтована на тих, хто планує пов’язати своє майбутнє з проектуванням, обслуговуванням та експлуатацією мікропроцесорних систем автоматизації технологічних процесів.

Суттевою перевагою освітньої програми “”Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології’’ є можливість її здобувачеві застосовувати свої знання не тільки на залізничному транспорті, а й у споріднених галузях.

Навчання за програмою дає такий обсяг знань, навичок і вмінь, здатність застосування знань та формування суджень:
  • вивчення принципів побудови сучасних комп’ютерних інформаційно - керуючих систем на залізничному транспорті ;
  • вивчення програмованих логічних контролерів, інших технічних засобів автоматизації й набуття практичних навичок і вмінь їхнього застосування на виробництві;
  • вивчення сучасного програмного забезпечення програмованих контролерів та систем керування на їх основі;
  • вивчення сучасних мов програмування й набуття необхідного рівня вмінь і навичок для самостійної роботи на підприємстві;
  • вивчення систем керування базами даних та бізнес процесами;
  • придбання необхідного рівня знань і вмінь для розроблення автоматизованих робочих місць персоналу;
  • формування необхідного рівня знань і вмінь для розроблення, налагодження й супроводження корпоративних комп’ютерних мереж, системного захисту інформації;
  • придбання необхідного рівня знань і вмінь для автоматизованого проектування, діагностування й технічного обслуговування сучасних інформаційно-керуючих систем на залізничному транспорті;
  • формування навичок організації роботи підприємства, управління підлеглими, самостійне прийняття рішень, стосовно технічної політики підприємства.
Можливості працевлаштування

Робота у галузі залізничної та промислової автоматики, автоматизації технологічних процесів на підприємствах залізничного транспорту і промисловості.

Молоді спеціалісти працевлаштовуються на підприємствах залізничного транспорту, промисловості і сфері бізнесу. Останнім часом, у зв’язку з впровадженням комп’ютерної техніки, постійно збільшується попит на фахівців з комп’ютерних систем з боку залізниці, приватних підприємств, що займаються розробленням комп’ютерних систем, проектних інститутів та конструкторських відділів.

Додаткова інформація

Кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем має сучасне обладнання для навчання й інтелектуального розвитку студентів. Чотири комп’ютерні класи забезпечують високий рівень підготовки майбутніх фахівців й можливість участі молоді у науковій роботі, керівництво якою здійснюють три доктора наук. Лабораторія мікропроцесорної техніки обладнана контролерами європейських виробників.

Якість практичної підготовки забезпечується можливістю студентів проходити стажування, виробничу практику та навчання безпосередньо на фірмах, що співпрацюють з кафедрою, яка є системним інтегратором авторизованого класу Schneider Electrik в університеті, має творчі зв’язки з фірмою Siemens.

>

Випускаюча кафедра: Спеціалізовані комп’ютерні системи

++38 (057) 771 46 90, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

61050, Україна, м. Харків, майд. Фейербаха 7, корпус 3, поверх 4, кабінет 403