Кафедри механіко-енергетичного факультету

Електромобілі та електропривод автономного транспорту

Останнє оновлення: Вівторок, 06 лютого 2018, 09:24
Характеристика програми навчання
Назва спеціальності Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Назва програми Електромобілі та електропривод автономного транспорту
Рівні освіти Бакалавріат (I)
Час навчання денна форма навчання Бакалавріат (I) на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (3 роки / 6 семестрів)
Час навчання заочна форма навчання Бакалавріат (I) на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (3 роки / 6 семестрів)
Мета навчання за освітньою програмою

Метою навчання за програмою є отримання знань, умінь та навичок у галузі електромеханіки, обслуговування та ремонту електромобілів, а також систем керування ними.

Студенти вчаться застосовувати сучасну елементну базу (мікропроцесори, контролери, промислові комп’ютери) для автоматизації роботи систем електромобілів. Окрему увагу приділено вивченню мехатронних систем автономного транспорту та надійність роботи його електрообладнання.

Адресати освітньої програми

Програма адресована здобувачам, зацікавленим в отриманні знань у галузі електромеханіки на транспорті та інших галузях економіки.

Програма буде цікавою для тих, хто планує пов’язати своє майбутнє з проектуванням, обслуговуванням та експлуатацією електромобілів та електроприводів автономного транспорту. Один з головних аспектів програми – перспективні мехатронні системи електромобілів, що значно поліпшують економічність та безпеку перевезень.

Навчання за програмою дає такий обсяг знань, навичок і вмінь, здатність застосування знань та формування суджень:
  • вивчаються основні принципи побудови, проектування й обслуговування електромобілів та електроприводів автономного транспорту;
  • вивчаються методи аналізу та розрахунку основних підсистем і функціональних вузлів електромобілів та електроприводів автономного транспорту, шляхи та перспективи їх вдосконалення;
  • вивчаються методи організації технічного обслуговування електромобілів та електроприводів автономного транспорту, пошуку відмов і проведення спеціальних вимірювань;
  • формуються знання правил технічної експлуатації електромобілів та електроприводів автономного транспорту
  • формуються вміння застосовувати одержані знання з загальнотехнічних і загальноінженерних дисциплін, оволодіння методами аналізу, розрахунку та проектування електромобілів та електроприводів автономного транспорту і їх вузлів на основі використання обчислювальної техніки, особливо мікропроцесорів і мікро-ЕОМ;
  • вивчається організація та здійснення технічного обслуговування, експлуатації, ремонту електромобілів та електроприводів автономного транспорту в цілому, так і окремих його вузлів;
  • формуються навички розробки окремих елементів та вузлів електромобілів та електроприводів автономного транспорту, підтримання заданої експлуатаційної надійності функціонування, гарантування безпеки та економічності руху;
  • формуються навички керування виробничим колективом, самостійне прийняття рішень, розробка й укладання технічної документації.
Можливості працевлаштування

Для виробничо-технологічної, організаційно-управлінської, проектно-конструкторської й дослідницької діяльності в галузі створення електромобілів та електроприводів автономного транспорту та дослідних робіт у галузі автоматизації керування автомобільним транспортом.

Додаткова інформація

В Україні велика кількість проектно-конструкторських та виробничих організацій, що відповідають програмі навчання та активно співпрацюють з випускаючою кафедрою (ДП завод «Електроважмаш», ДП Дніпропетровський науково-виробничий комплекс «Електровозобудування», науково-дослідний інститут НВО «ХЕМЗ», НВО «Приладобудівний завод імені Т.Г. Шевченка» та інші). Студенти навчаються в лабораторіях, оснащених обладнанням таких світових лідерів, як Siemens, Елакс, Medcom та інші.

Випускаюча кафедра: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

+38 (057) 730-19-96, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

61050, Україна, м. Харків, майд. Фейербаха 7, корпус 2, поверх 1, кабінет 107