З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії

Останнє оновлення: Четвер, 12 жовтня 2017, 12:56

З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі (Northwest University International Students Silk Road Scholarship, PhD study).

Період подання заявки: 1 січня – 30 березня 2018 року.

Заявки подаються в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальна інформація (умови участі у програмі, перелік необхідних документів) знаходиться в інформаційному бюлетені, що додається.

Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному Університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання на магістратурі та аспірантурі). Детально інформація про цю програму додається.

Контакти Північно-західного Університету: tel. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, fax: 0086-29-88303511, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Instructions of the CSC Online Application System for International Students.docx

Northwest University International Students Silk Road Scholarship.doc