Університет

Конференція Китайсько-Українського форуму науки і технології (China-Ukraine Forum of Science and Technology)

Останнє оновлення: Понеділок, 18 листопада 2019, 07:28

6–8 листопада 2019 р. професор кафедри «Якість, стандартизація, сертифікація та технологія виготовлення матеріалів» Е. С. Геворкян та завідувач кафедри «Будівельні матеріали, конструкції та споруди», професор А. А. Плугін на запрошення уряду міста Ібінь провінції Сичуань відвідали Китай, де взяли участь у заходах «2019 Talent Exchange Conference in the Yangtze River First City & Talent-themed Week», організованих Китайсько-Українським форумом науки і технологій (China-Ukraine Forum of Science and Technology).

У конференції взяли участь 33 вчені з України переважно представники науково-дослідних інститутів Національної академії наук України, у тому числі 3 члени-кореспонденти НАН України. З китайської сторони у конференції брали участь керівники уряду міста Ібінь, представники Міністерства освіти і науки КНР, університетів, інститутів, коледжів міст Ібінь, Харбін, Ченгду, китайської промисловості та бізнесу. На пленарному засіданні з доповідями виступили лауреат Нобелівської премії, професор Масачусетського технологічного інституту Robert C. Merton, професор Оксфордського університету Victor Mayer-Scönberger.

Українські вчені у своїх доповідях і презентаціях розповіли про досягнення вітчизняних наукових шкіл. Організатори з КНР ознайомили учасників конференції зі створенням і розвитком у місті Ібінь науково-освітньо- технологічного комплексу загальнонаціонального значення. Делегати конференції також відвідали Палац науки і технологій, кампус Університету міста Ібінь, у т.ч. його Професійний і технічний коледжі та житловий комплекс, старе місто.

За результатами конференції двоє українських вчених, серед яких представник нашого університету професор Е. С. Геворкян, отримали запрошення до читання лекцій в університеті м.Ібінь в якості запрошених професорів.