Університет

Урочиста посвята першокурсників у студенти університету.

Останнє оновлення: Понеділок, 02 вересня 2019, 12:21

В Українському державному університеті залізничного транспорту 31 серпня 2019 року відбулись заходи, присвячені Дню знань та початку нового навчального року.
Найважливішим заходом стала вже традиційна церемонія урочистого посвячення першокурсників у студенти університету. Церемонію відкрив ректор університету, професор Панченко Сергій Володимирович, який привітав всіх присутніх з Днем знань, розповів про останні досягнення колективу університету та побажав першокурсникам успіхів в навчанні.
В святі взяли участь почесні гості:

Карпова Лариса Георгіївна – директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;
Товкун Олег Миколайович - голова Московської районної адміністрації м. Харків;
Тулей Юзеф Леонідович – головний інженер - перший заступник директора регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
Борисенко Дмитро Володимирович – головний інженер – перший заступник директора регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
Гуляєв Олег Володимирович – начальник служби реформування та розвитку системи управління регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Почесні гості привітали першокурсників, їх батьків та викладачів університету з Днем знань, побажали нових досягнень колективу нашого навчального закладу.
В ході церемонії першокурсники отримали від ректора університету символічні ключ до знань та студентський квиток. З напутніми словами до першокурсників звернулись також їхні батьки, співробітники та магістри нашого навчального закладу. В ході свята свою майстерність продемонстрували кращі представники спортивних та творчих колективів університету.
Завершилася церемонія підписанням урочистої обіцянки від імені всіх студентів університету.
Колектив університету висловлює велику вдячність за всі привітання і готовий докласти всіх зусиль для того, щоб гідно провести поточний навчальний рік.