Кафедра транспортних систем та логістики організувала зустріч студентів факультету УПП з представниками компанії «СRH Україна»

Останнє оновлення: Четвер, 23 травня 2019, 05:37

Кафедра транспортних систем та логістики організувала зустріч студентів факультету «Управління процесами перевезень» з представниками компанії «СRH Україна» 21 травня 2019 року

Компанія «CRH Україна» вийшла на ринок у 1999 році ввела в експлуатацію сучасну лінію виробництва цементу за сухим методом і здійснює набір працівників на вакансії логістів, працівників транспортних відділів компанії та інше. Співпраця з молодими і талановитими спеціалістами – один із пріоритетів кадрової політики CRH. Для CRH виклик та завдання – це розкрити потенціал молоді для зміцнення та ефективного оновлення роботи компанії.
Щорічно компанія CRH проводить оплачувану програму стажування для найкращих випускників (початок у липні), які прагнуть будувати кар’єру разом з великою міжнародною командою професіоналів. Приєднатися до програми можна, заповнивши анкету.
Молоді фахівці отримують можливість розвиватись та формуватись як професіонали в успішній міжнародній компанії. Стажери мaють можливість цілісно пізнавати процес роботи заводів, тому що програма стажування охоплює всі підрозділи підприємства, брати участь у творчих проектах, проектах із корпоративної соціальної відповідальності та допомагати у впровадженні чергових програм стажування.
читати детальніше
Щиро дякуємо представникам компанії і керівництву університету за можливість проведення зустрічей з виробничими компаніями для майбутніх фахівців транспортної галузі!