Університет

Кафедра транспортних систем та логістики організувала екскурсію для студентів факультету УПП до Міжнародного аеропорту «Харків»

Останнє оновлення: Четвер, 23 травня 2019, 05:20

Студенти факультету «Управління процесами перевезень» та керівники викладачі кафедри транспортних систем та логістики: проф. Альошинський Є. С., доценти Гриценко Н. В., Примаченко Г. О. та Шульдінер Ю. В. відвідали Міжнародний аеропорт «Харків» 20 травня 2019 року.
Під час екскурсії дізналися про сучасні технології роботи нового терміналу «А», стійки реєстрації пасажирів та зали вильотів і прильотів, де відкривається панорамний вид на злітно-посадкову смугу. Фахівці розповіли про технологію підготовки повітряних суден до рейсів, роботи ангарів, де представлені літаки малої авіації, функціонування пожежної частини і перонів. Відвідали центральну диспетчерську, де ознайомилися з технологією організації перевезень та управління на повітряному транспорті.
Також дізналися про історію української авіації та аеропорту «Харків» і відвідайте його перший термінал, який є пам'ятником архітектури і на даний момент виконує функції VIP-терміналу.
Щиро вдячні керівництву аеропорту за сприяння професійному розвитку студентів та підтримку майбутніх молодих фахівців!