Університет

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Останнє оновлення: Понеділок, 22 квітня 2019, 12:02

19 квітня відбулася церемонія нагородження переможців ювілейного V Харківського Студентського Фестивалю Реклами, організатором якого виступила кафедра «Маркетинг» Українського державного університету залізничного транспорту.
Журі оцінювало роботи номінантів в 2 секціях: шкільна та студентська. На рекламний фестиваль в цьому році було представлено понад 150 робіт у номінаціях: відеореклама, зовнішня реклама, друкована реклама, рекламна кампанія (презентація).
З кожним роком збільшується кількість партнерів фестивалю. При цьому є й ті, хто з нами з року в рік: страхова компанія «Univec», студія BodyBallet Тетяни Остроушко, компанія «Холод» і, звичайно, Український державний університет залізничного транспорту. До них приєдналися в цьому році фермерське господарство «Альфа», туристична компанія ComOnTravel, організатори масштабного заходу на території Східної України «Харківський Автомобільний Ретро-Зліт». Фестивальні роботи, які сподобалися партнерам фесту, було відзначено грошовими та пам'ятними призами.
З кожним роком зростає як кількість, креативність, так і технічна якість робіт. Та й географія фестивалю розширюється. У цьому році були роботи не тільки з Харкова, але й Києва, Дніпра, Вінниці, Богодухова, Ізюма, Одеси та інших міст України.
До того ж розширилася географія робіт з українських ЗВО. В цьому році ми отримали творчі роботи студентів Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Державного університету інфраструктури та технологій (Київ), університету ім. А. Нобеля (Дніпро).
Дякуємо за участь студентів, школярів і партнерів! Була проведена грандіозна робота! До зустрічі на VI Харківському Студентському Фестивалі Реклами!

Результати