Університет

ЕРАЗМУС+ в УкрДУЗТ

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 червня 2018, 10:26
ЕРАЗМУС+ в УкрДУЗТ

Український державний університет залізничного транспорту у цьому 2017–2018 навчальному році знову виграв дві академічні мобільності для викладачів в Еразмус+!

Партнерами УкрДУЗТ у цьому році були польські університети - Технолого-гуманітарний університет імені Казимира Пуласького (м. Радом) та Сілезька політехніка (м. Глівіце).

У квітні відбулася викладацька мобільність до Радомського партнерського університету доцента кафедри історії та мовознавства Олени Кравченко – польською мовою проводилися лекції для студентів-бакалаврів філолого-педагогічного факультету.

У травні в рамках академічної мобільності Еразмус+ польські викладачі проф. Томаш Пежиньскі та доктор Даніель Петрущак з факультету транспорту Технолого-гуманітарного університету імені Казимира Пуласького читали англійської мовою лекції для студентів-магістрів механіко-енергетичного факультету УкрДУЗТ.

Також у травні доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Владислав Панченко в рамках Еразмус+ виборов грант на академічну мобільність до Сілезької політехніки за програмою «Тиждень професорсько-викладацького складу 2018», результатом якої стало закріплення на практиці професійних компетентностей, підвищення власної педагогічної майстерності викладання дисциплін англійською мовою та обмін професійним досвідом з колегами з провідних університетів світу.

Крім викладання, Еразмус+ дає можливість зустрічатися з колегами та студентами партнерських університетів . Для наших гостей були організовані зустрічі на механіко-енергетичному факультеті з колегами споріднених кафедр, проведені екскурсії до лабораторій університету, відбулася інтерактивна гра «Чи знаєте Ви наш край?» про Україну і Польщу.

Польські колеги познайомилися з історією Харкова, взяли участь у святкуванні Дня вишиванки, відвідали разом зі студентами і викладачами УкрДУЗТ найцікавіші місця Харкова.

В урочистій атмосфері ректор УкрДУЗТ проф. Сергій Панченко вручив викладачам з Радома Сертифікати про участь в Еразмусі.