Університет

Візит студентів механіко-енергетичного факультету до Української залізничної швидкісної компанії ПАТ «Укрзалізниця» та Київського електромеханічного коледжу

Останнє оновлення: П'ятниця, 16 березня 2018, 08:07
Візит студентів механіко-енергетичного факультету до Української залізничної швидкісної компанії ПАТ «Укрзалізниця» та Київського електромеханічного коледжу

Студентами групи 6-ІV-ЕТ механіко-енергетичного факультету та старшим викладачем кафедри «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Одєговим М.М. була здійснена екскурсія до філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» та Київського електромеханічного коледжу в місті Київ.

Студенти мали можливість ознайомитися зі структурою експлуатаційної та ремонтної базами швидкісної компанії.

Заступник головного інженера філії дуже цікаво та змістовно розповів та показав сучасні швидкісні поїзди компанії «Hyundai Rotem» (Республіка Корея) і «Skoda EJ-675» (Чехія).

Також відвідали приміщення, де здійснюється обслуговування та ремонт обладнання рухомого складу.

Керівництво філії запропонувала кращим студентам працевлаштування в одній з найбільш перспективній і високо оплачуваній транспортній компанії України.

Не менш цікавою була екскурсія до Державного вищого навчального закладу «Київський електромеханічний коледж», в якому ми мали можливість познайомитися з його матеріальною базою, навчальними аудиторіями, полігоном.

Ми ознайомилися з лабораторіями коледжу спеціальності Залізничний транспорт.

Колектив викладачів кафедри «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та студенти групи 6-ІV-ЕТ дуже вдячні керівництву швидкісної компанії та електромеханічного коледжу за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.