Кафедри факультету УПП

Кафедра «Управління вантажною і комерційною роботою» (УВКР)

Останнє оновлення: П'ятниця, 10 березня 2017, 11:49

Напрямок наукової діяльності:

Розробка та удосконалення методів та технологій управління вантажною і комерційною діяльністю при організації транспортного процесу.

Перелік основних дисциплін:

   1. «Вантажні перевезення»,
   2. «Організація виконання вантажних операцій»,
   3. «Транспортно-експедиторська діяльність»,
   4. «Транспортне право»,
   5. «Основи наукових досліджень та інженерної творчості» та ін.

Матеріально-технічне оснащення

Колективом кафедри УВКР за останній період було видано 2 підручника, 3 монографії, 6 навчальних посібників, один з яких з грифом Міністерства освіти та науки, більше 300 статей та 85 методичних розробок, отримано 21 авторське свідоцтво. Навчально-методична база кафедри постійно оновлюється.

У спеціалізованих класах факультету УПП для ефективної організації навчального процесу розроблені програми для виконання індивідуальних завдань студентів, дипломного проектування, а також з підготовки та проведення тестування за окремими дисциплінами. Комплекс цих програм охоплює майже весь матеріал, що викладається за професійно-орієнтованими дисциплінами.

Зовнішні зв’язки

До організацій, з якими співпрацює кафедра, належать Служба комерційної роботи і маркетингу Південної залізниці, станції Харків-Червонозаводський, Харків-Балашовський, Харків-Сортувальний.

З метою удосконалення процесу навчання студентів кафедра разом з іншими кафедрами УкрДУЗТ підтримує тісні зв’язки з провідними ВНЗ України та СНД, а саме: Білоруський державний університет транспорту (Гомель) – кафедра управління вантажною і комерційною роботою; Приазовський державний технічний університет (Маріуполь).