Кафедри факультету УПП

Кафедра «Управління вантажною і комерційною роботою» (УВКР)

Останнє оновлення: Четвер, 06 червня 2019, 17:37

Напрямок наукової діяльності:

Розробка та удосконалення методів та технологій управління вантажною і комерційною діяльністю при організації транспортного процесу.

Перелік основних дисциплін:

   1. «Вантажні перевезення»,
   2. «Організація перевезення небезпечних вантажів»,
   3. «Організація виконання вантажних операцій»,
   4. «Транспортно-експедиторська діяльність»,
   5. «Транспортне право»,
   6. «Тарифи на транспорті»,
   7. «Вантажознавство та схоронність вантажів»
   8. «Комерційна експлуатація залізниць»
   9. «Методи і форми управлінської діяльності»
   10. «Актово-претензійна робота» та ін.

Матеріально-технічне оснащення

Колективом кафедри УВКР за останній період було видано 2 підручника, 3 монографії, 6 навчальних посібників, один з яких з грифом Міністерства освіти та науки, більше 300 статей та 85 методичних розробок, отримано 21 авторське свідоцтво. Навчально-методична база кафедри постійно оновлюється.

У спеціалізованих класах факультету УПП для ефективної організації навчального процесу розроблені програми для виконання індивідуальних завдань студентів, дипломного проектування, а також з підготовки та проведення тестування за окремими дисциплінами. Комплекс цих програм охоплює майже весь матеріал, що викладається за професійно-орієнтованими дисциплінами.

Зовнішні зв’язки

До організацій, з якими співпрацює кафедра, належать Служба комерційної роботи і маркетингу регіональної філії «Південна залізниця», станції Харків-Вантажний, Харків-Балашовський, Харків-Сортувальний, Основа, ПрАТ «Київо-Дніпровське МППЗТ» 

З метою удосконалення процесу навчання студентів кафедра разом з іншими кафедрами УкрДУЗТ підтримує тісні зв’язки з провідними ВНЗ України та зарубіжжя, а саме: Білоруський державний університет транспорту (м. Гомель) – кафедра управління вантажною і комерційною роботою; Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (м.Дніпро); Державний економіко-технологічний університет транспорту  (м. Київ); Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь); Одеський національний морський університет (м. Одеса); Харківський національний автомобільно-дорожній університет (м.Харків) та ін.