Кафедри факультету УПП

Новини

Останнє оновлення: Четвер, 06 червня 2019, 17:35

З 21 по 23 листопада 2018 року в Українському державному університеті залізничного транспорту проходила 80-та студентська науково-технічна конференція за секцією управління вантажною і комерційною роботою. Науковим керівником секції був призначений доктор технічних наук, професор Лаврухін Олександр Валерійович.

У роботі секції брали участь студенти, які навчаються за спеціальністю «Транспортні технології (залізничний транспорт)». Також на засіданнях секції були присутні слухачі ФПК, які в цей час проходили підвищення кваліфікації в університеті. Керівництво науковою роботою студентів здійснювали науково-педагогічні працівники кафедри «Управління вантажною і комерційною роботою». Секцію управління вантажною і комерційною роботою очолили: студентка другого року магістратури Тоцька О. – голова секції, студентка першого року магістратури Хворостянна Я. – заступник голови секції, студентка першого року магістратури Лейба І. − секретар секції.

Під час роботи секції управління вантажною і комерційною роботою було заслухано 85 доповідей, а кількість студентів, які виступили, склала 121.

За результатами засідань секції управління вантажною і комерційною роботою були визначені найкращі доповідачі, які рекомендовані до представлення у конкурсі студентських наукових робіт різних рівнів.

Так, до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт рекомендовано студента 4 курсу Шнурко Богдана Святославовича з роботою «Аналіз та перспективи розвитку контейнерних перевезень залізницями України в умовах інтеграції до Європейського Союзу», керівник – кандидат технічних наук, доцент Ковальова Оксана Володимирівна.

До участі у міському конкурсі студентських наукових робіт рекомендовано студента першого року магістратури Качана Володимира Олександровича з роботою «Удосконалення міжнародних контейнерних перевезень», керівник – кандидат технічних наук, доцент Мкртичьян Дмитро Ігорович.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

  

Кафедральне життя УПП УВКР

13 квітня 2017 року відбулась екскурсія студентів першого курсу спеціалізації «Транспортний сервіс: право та логістика» групи 18-І-ТСЛ під керівництвом завідувача кафедри «Управління вантажною і комерційною роботою», професора Лаврухіна О.В. Учасники екскурсії відвідали Структурний підрозділ «Служба комерційнoї роботи та маркетингу» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та ознайомились з роботою його відділів. Більш детально студентів ознайомили з організацією роботи актово-претензіонного відділу, розповіли про технологію розслідування комерційних актів, облік випадків несхоронних перевезень, розгляд претензій відправників та одержувачів, що виникають під час процесу перевезень вантажів відносно платежів та схоронності вантажів, розрахунки між залізницями за задоволеними претензіями і позовами за втрату, недостачу, псування і пошкодження вантажів. Екскурсія була дуже цікавою, пізнавальною та практично корисною для ефективного засвоєння теоретичних курсів основних дисциплін залізничної галузі.