Матеріально-технічне забезпечення

Останнє оновлення: Вівторок, 11 червня 2019, 08:09

Кафедра має міцну матеріальну базу. До її складу входять лабораторія опору матеріалів (з 1950 року) та лабораторія гідравліки (з 1952 року) та два комп'ютерних класи.

Лабораторія опору матеріалів оснащена наступним обладнанням:

У 2011 році придбано сучасну тензометричну станцію для статичних випробувань конструкцій ВНП-8.

Лабораторія опору матеріалів

Лабораторія опору матеріалів

Лабораторія опору матеріалів пройшла аудит ДП «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» щодо відповідності системи вимірювань вимогам ДСТУ ІSO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» (свідоцтво №01-0133/2016 від 20.12.2016), при проведенні досліджень з міцності, деформативності будівельних конструкцій та виробів з бетону, залізобетону, металу та деревини, а також захисних покриттів.

 

Лабораторія гідравліки оснащена наступним обладнанням:

Лабораторія гідравліки

Лабораторія гідравліки

У навчальний процес кафедри запроваджено передові технології навчання, засновані на використанні сучасної комп’ютерної і мультимедійної техніки. Кафедра має дві лекційних аудиторії та комп'ютерний клас, які обладнені мультимедійними комплексами та сучасними комп’ютерами з ліцензійним програмним забезпеченням, у тому числі програмним комплексом для проектування конструкцій та іх розрахунку (Ліра, ліцензія № 4д/1217).

Комп'ютерний клас

Аудиторії кафедриАудиторії кафедри

Аудиторії кафедри