Спортивное свято «День здоров'я»

23 травня 2018 року на стадіоні «Південний», Основа, 4 навчальний корпус відбудеться спортивне свято «День здоров'я».

Початок свята о 9.30.

По закінченню програмами змагань, в спортивному залі розпочнеться «Фестиваль аеробіки та художньої гімнастики». Початок фестивалю об 11.00.

В 14.00 на стадіоні «Південний» розпочнеться півфінальний матч Чемпіоната міста Харкова серед ВНЗ з футболу між командами УкрДУЗТ та ХНАУ.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА СПОРТИВНЕ СВЯТО!
Спортивный клуб університету.

Шановні співробітники університету!

Lab

З нагоди Дня Науки поздоровляю науковців університету зі святом. Поступ університету з розв’язання технічних наукових проблем із упевненістю прямує вперед. Здійснюється налагодження зв’язків, укладання договорів співпраці із закордонними закладами вищої освіти. Амбітні плани університету спрямовані на поступове оновлення матеріально-технічних баз галузевих науково-дослідних лабораторій університету, упровадження системи пошуку плагіату, безплатного доступу до наукометричних баз Web of Science, Scopus.

Щиро бажаю Вам у цей складний час здоров’я, впевненості, оптимізму, жаги до проведення цікавих досліджень та публікацій у престижній закордонній науковій періодиці, успішній участі у конкурсних відборах держбюджетних наукових тем МОН України та пошуку замовників із укладання госпдоговірних тем.

З повагою, Ректор університету С. В. Панченко

Графік комп'ютерного тестування другого модульного контролю ІІ семестру 2017-2018 навчального року

Другий модульний контроль ІІ семестру 2017-2018 навчального року проводиться в університеті з 29.05.2018 р. по 01.06.2018р. Графік комп'ютерного тестування другого модуля можна подивитися за посиланням

 

Український державний університет залізничного транспорту оголошує конкурс:

на заміщення посад науково-педагогічних працівників у зв`язку з закінченням строку служби обрання.

Ознайомитися

Стартовал всеукраинский конкурс «Программист 2018» с поездкой победителей в Японию

Підсумки наукової та науково-технічної діяльності УкрДУЗТ у 2017 році

15 марта в Киевском национальном университете имени Тараса Шевченко Фонд Бориса Колесникова торжественно открыл образовательный проект «Программист 2018». Конкурс проводится впервые для студентов Украины, которые учатся на IT-специальностях.

Президент благотворительного Фонда Борис Колесников подчеркнул, что в последнее время усилилась тенденция переезда за границу лучших украинских IT-специалистов, а цель конкурса «Программист 2018» – поддержать украинскую молодежь, дать ей стимул работать и развиваться в родной стране...

Read more ...

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ КАФЕДР УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Навчально-методичний центр та оргкомітет конференції університету запрошує Вас узяти участь у проведенні конференції на тему:

«Підготовка фахівців нової генерації – завдання вищої освіти»

Конференція відбудеться 29-30 листопада 2017 року.

  • пленарне засідання відбудеться 29-го листопада 2017 року о 12.30 в ауд. 1.417
  • робота в секціях буде проводитись згідно з програмою конференції.

Спартакіада «Здоров'я» серед професорсько-викладацького складу з настільного тенісу

IMG 20171109 171116

9 листопада відбувся тенісний турнір серед викладачів та співробітників університету.

В змаганнях прийняли участь 6 команд. Перемогу здобули представники ННЦГО у складі Горчанюк В.А., Золотарьов Д.І.,Пономаренко В.Є.

На другому місці команда Механіко-енергетичного факультету у складі Клименко О.І.,Бондаренко В.В., Максимов М.В. ...

Read more ...

Щорічні обласні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ м.Харкова з шашок відбулись у шаховому клубі «Шахрад»

Щорічні обласні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ м.Харкова з шашок відбулись у шаховому клубі «Шахрад»

 

Збірна команда УкрДУЗТ змагалась у вищій лізі серед кращих студентських команд міста та посіла 6 місце.

Вітаємо команду з вдалим виступом та бажаємо не зупинятись на досягнутому!!!!

Спортивний клуб університету.

Read more ...

Вітаємо команду студентів Університету з ІІ місцем у науковому квесті «Пошуки скарбів науки»

Вітаємо команду студентів Університету з ІІ місцем у науковому квесті «Пошуки скарбів науки»

11 листопада 2017 року студентська збірна Університету:
- Колесніков Марк, 1-V-БЕС;
- Калінін Сергій, 1-V-БЕС;
- Щербак Катерина, 3-V-ЗС;
- Козеняшева Анна, 22-V-ПЦБ;
- Зенцова Єлизавета, 22-V-ПЦБ
виборола ІІ місце у ІІІ Міждисциплінарному науковому квесті «Пошуки скарбів науки», що проводився в рамках заходів, присвячених Всесвітньому дню науки. Участь у квесті прийняли студентські команди двадцяти ВНЗ м. Харкова.

Read more ...

79-а студентська науково-технічна конференція Українського державного університету залізничного транспорту

З 08 по 10 листопада 2017 року в Українському державному університеті залізничного транспорту буде проведена 79-а студентська науково-технічна конференція.

Пленарні засідання та засідання секцій відбуватимуться у відповідності з програмою конференції.

Програма конференції

Read more ...

Кубок Харківської області зі спортивної аеробіки

1

3-4 листопада 2017 року у спортивному залі ХНУБА відбулись змагання Кубку Харківської області зі спортивної аеробіки. Збірна команда УкрДУЗТ посіла:

  • 1 місце в категорії АD;
  • 1 місце в категорії Step;
  • 2 місце в категорії Tr;
  • 2 місце в категорії індивідуальні виступи жінок.
Read more ...

Круглий стіл присвячений Всесвітньому дню філософії

1

02. 11. 2017 року відбувся круглий стіл присвячений Всесвітньому дню філософії

За участю доктора економічних наук, голови всесвітнього ноосферного товариства імені В. І. Вернадського, члена асоціації російських вчених штату Массачусетс, м. Бостон, США Бабабіча В.П., в рамках якого була обговорена тема «Прикладна онтологія ХХІ».

 

Read more ...

Самі навчаємось і досвідом ділимось!

1

На прохання Департаменту освіти Харківського району завідувач кафедри іноземних мов Нешко С.І. виступила на семінарі «Якісний урок іноземних мов як умова покращення результатів навчальних досягнень учнів при підготовці до ЗНО- 2018».

Учасниками семінару стали вчителі 38 шкіл. Одне з головних питань, що турбувало учасників – як правильно підготувати випускників до нового виду тестування, а саме: аудіо тесту. Доповідь доц. Нешко С.І. дала змогу ознайомитись із методами підготовки до такого виду тестів, проаналізувати способи підбору навчальної літератури та й самі вчителі залюбки прийняли участь у інтерактивному міні-уроці.

Read more ...

Урочистості до Дня залізничника.

9

В Українському державному університеті залізничного транспорту 1 листопада 2017 року відбулись урочистості присвячені Дню залізничника. Урочисту частину свята відкрив ректор університету професор Панченко Сергій Володимирович, який привітав всіх присутніх з Днем залізничника, професійним святом галузі, для якої університет готує кваліфікованих спеціалістів.

В святі взяли участь почесні гості університету: депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії Чигрінов В’ячеслав Васильович, перший заступник начальника регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Клименко Сергій Михайлович, які поздоровили присутніх відповідно від імені голови Харківської обласної Ради Чернова С.І. директора РФ «Південна залізниця» Уманця М.Г. та вручили співробітникам університету нагороди.

Read more ...

Кафедра менеджменту і адміністрування запрошує ініціативних та креативних школярів 8-10 класів прийняти участь у конкурсі творчих проектів

1

ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ЛІДЕРОМ?

ТО СПРОБУЙ СВОЇ СИЛИ ТА РЕАЛІЗУЙ ТВОРЧІ ІДЕЇ!

Підготуй творчу роботу у вигляді групового чи індивідуального проекту за одним із запропонованих напрямів, стань переможцем та отримай нагороди та можливе втілення свого проекту в життя!!

Read more ...