Search for Treasures of Science

45745317 1725380100907395 4438987672672796672 n

The Council of Young Scientists at the Ukrainian State University of Railway Transport together with the students of the University took part in the jubilee V Interdisciplinary Scientific Quest "Search for Treasures of Science" organized by the Council of Young Scientists at the Kharkiv Regional State Administration on the basis of the Kharkiv National Agrarian University. Dokuchaev

Our young scientists adequately presented UkrSURT and took the honorable third place!

We sincerely congratulate you on this achievement!

Read more ...

До уваги студентів Університету!

22–23 листопада 2018 року у Білоруському державному університеті транспорту відбудеться I Міжнародна науково-практична конференція аспірантів, магістрантів, студентів ВУЗів та учнів коледжів.

Детальніше

Розподіл вакансій для молодих фахівців

У вівторок 6 листопада 2018 року об 11:00 в Університеті відбудеться розподіл вакансій для молодих фахівців 2018 року випуску за адресою: Харків, майдан Фейєрбаха 7, 3-й поверх.
Запрошуються усі бажаючі!

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника!

Витоки цього свята ведуть в далекий 1861 рік, коли 4 листопада до львівського залізничного вокзалу з Перемишля прибув перший на території сучасної України потяг. З того часу і до наших днів залізничний транспорт є справжнім локомотивом розвитку України, неодмінною складовою її економіки

Протягом всього часу свого існування наш навчальний заклад був і залишається справжньою кузнею кадрів для залізничного транспорту. Серед випускників нашого інституту, академії, університету є міністри транспорту, начальники залізниць, десятки тисяч висококваліфікованих працівників транспортної галузі.

Зараз наш університет продовжує динамічно розвиватись: відкриваються нові спеціальності, удосконалюється матеріальна база, розширяється міжнародне співробітництво.

В цей святковий день бажаю всім співробітникам, викладачам, студентам нашого університету міцного здоров’я, нових досягнень в роботі та навчанні, творчого натхнення, життєвого благополуччя.

Успіхів вам, колеги-залізничники!

З повагою,
Ректор УкрДУЗТ                                                                                                                                                        С.В. Панченко

До уваги школярів! Шукаємо талановиту, креативну та ініціативну молодь!!

1

Запрошуємо учнів 8-11 класів та всіх бажаючих, прийняти участь у конкурсі творчих проектів!

Індивідуально чи групою запропонуйте цікавий проект. Орієнтована тематика проектів додається в Основних положеннях конкурсу.

На переможців чекають заохочувальні призи від партнерів конкурсу, а також грамоти та бонуси у подальшому навчанні в нашому Виші.

Спробуйте свої сили, отримайте можливість знайомства з цікавими людьми, новий позитивний досвід та гарний настрій!

Координатор проекту: Глушенко Тетяна Миколаївна т.098-466-92-75, (057)730-10-46
Писати нам можна за адресою: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Більш детально
Реєстраційна форма

Read more ...

Партнер УкрДУЗТ ТОВ «5PL» висловило подяку за сприяння плідній співпраці та пропонує безкоштовне навчання з логістики

IMG 4125

Асоціація Український логістичний альянс (УЛА) та компанія «5PL» висловлюють свою повагу до ректора УкрДУЗТ проф. Панченка С. В. з нагоди завершення фінального етапу всеукраїнського студентського логістичного турніру «Business оп the move. Logistic gamers and professionals».

Заступник директора з просування та розвитку проектів компанії «5PL» А. О. Блиндарук:
«Висловлюємо Вам щиру подяку за участь Ваших студентів у турнірі! Загалом, зa результатами конкурсу, студенти вищих навчальних закладів отримали 73 подарункових сертифіката на участь у навчальних заходах компанії «5PL», що без сумніву стане додатковим плюсом до резюме майбутніх фахівців.

Особливу подяку висловлюємо кафедрі «Транспортні системи та логістика», завідуючому кафедри Ломотьку Денису Вікторовичу, доценту Примаченко Ганні Олександрівні та професору Альошинському Євгену Семеновичу зa особисту участь і сприяння організації турніру на високому рівні».

Read more ...

ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ УКРДУЗТ ПРОЙШЛИ МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ З ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ЛОГІСТИКИ У ПОЛЬЩІ

IMG 20181023 111904

За підтримки Інституту міжнародного академічного та наукового співробітництва (IМAНС) спільно з Жешувським політехнічним університетом ім. І. Лукасевича 21 викладач Українського державного університету залізничного транспорту з трьох факультетів («Управління процесами перевезень», «Економічний», «Механіко-енергетичний») та 7 студентів факультету «Управління процесами перевезень» пройшли міжнародне наукове стажування «Інноваційні логістичні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців транспортної галузі», яке відбулося 15-18 жовтня 2018 р. у м. Жешув, Польща.

Під час стажування учасники відвідали Жешувський політехнічний університет ім. І. Лукасевича, а саме, сучасну наукову бібліотеку, лабораторію інноваційних логістичних технологій, вивчали сучасні програми підготовки фахівців з транспорту та логістики, ознайомилися з системою навчання та технологією проведення лекцій та практичних занять. Обговорили умови співпраці з керівництвом Університету з метою розвитку науки та практики у майбутньому. Учасники стажування отримали знання щодо вдосконалення навчального процесу в УкрДУЗТ.

Read more ...

До уваги викладачів Українського державного університету залізничного транспорту!

Erasmus

Технолого-гуманітарний університет імені Казимира Пуласького(м. Радом, Польща)
оголошує конкурс Європейської Комісії –
Еразмус+ - мобільність викладачів
проект 2018–2019 KA1

У конкурсі можуть взяти участь викладачі УкрДУЗТ, які володіють англійською або польською мовами на рівні В2, для проведення занять у Технолого-гуманітарному університеті ім. К. Пуласького (м. Радом, Польща ) за такими спеціальностями:

Read more ...

Делегація Українського державного університету залізничного транспорту в Познанському політехнічному університеті.

1

На початку жовтня 2018 р. делегація Українського державного університету залізничного транспорту на чолі з ректором Панченком С. В. з робочим візитом відвідала Познанський політехнічний університет (Польща). Зустріч проходила в рамках угоди про співробітництво, підписаної між партнерськими університетами минулого року.

Познанський політехнічний університет є одним з кращих технічних закладів вищої освіти Польщі, на 10 факультетах якого навчається понад 20 тис. студентів.

Під час візиту обговорювалися питання співпраці між вищими навчальними закладами, умови реалізації програми «Два дипломи» та особливості підготовки робочим професіям студентів Познанського університету у нашому університете.

У результаті візиту університет отримав запрошення на участь двох представників Українського державного університету залізничного транспорту у листопаді поточного року разом з представниками Познанської політехніки пройти стажування у Берлінському технічному університеті (Німеччина)

Read more ...

Увага!

2

Шановні магістри, аспіранти та молоді викладачі!

Українці, які здобули ступінь бакалавра, магістра або закінчують навчання за зазначеними ступенями, а також аспіранти 2 та 3 року навчання.

Корейський інститут науки та технологій реалізує програму стажування у KIST School за напрямками:

  1. Біомедичні науки і техніка;
  2. Нанотехнології і інформаційні технології;
  3. Енергетика і навколишнє середовище.

Програма фінансується урядом Південної Кореї.
Дедлайн: 19 жовтня 2018 року.

Про детальні умови можна дізнатися за посиланням.

Реєстрація кандидатів у Відділі міжнародних зв’язків ауд. 1.315-А
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Графік комп'ютерного тестування першого модульного контролю І семестру 2018-2019 навчального року

Перший модульний контроль І семестру 2018-2019 навчального року проводиться в університеті з 22.10.2018 р. по 26.10.2018р. Графік комп'ютерного тестування першого модуля можна подивитися за посиланням.

29 вересня 2018 року в рамках Х Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» надзвичайний і повноважний посол Азербайджану в Україні Азер Худіев Худаяр огли провів зустріч з ректором Українського державного університету

IMG 0468 11 10 18 02 10

На зустрічі обговорювалося питання щодо розвитку двосторонніх відносин в галузі освіти та підготовки висококваліфікованих спеціалістів в області швидкісного руху поїздів з числа працівників Азербайджанської Республіки.

Також обговорювалось питання навчання за програмою подвійних дипломів між Українським державним університетом залізничного транспорту та провідними вузами Азербайджану.

Read more ...

Вітаємо переможця Кубку ректора УкрДУЗТ з футзалу серед співробітників – команду факультету ІКСТ

43456473 336370293792613 100198391560011776 o

08.10.2018 р. відбувся другий день Кубку ректора УкрДУЗТ з футзалу серед співробітників. У складній і упорній боротьбі команди отримали наступні результати:

  • ННЦГО-Економічний ф-т – ф-т УПП – 4:0
  • Механіко-енергетичний ф-т – Будівельний ф-т – 5:2
  • ІКСТ – УПП – 6:1
  • ННЦГО-Економічний ф-т – Механіко-енергетичний ф-т – 0:4
  • ІКСТ – Будівельний ф-т – 8:2.
Read more ...

Запрошуємо студентів, аспірантів та співробітників університету!

У рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні 12 жовтня 2018р. о 15-00 в художній галереї «АВЕК» (м. Харків, вул. Сумська, 70) відбудеться урочисте відкриття мобільної виставки «Німці в Україні: історія та культура».

Експозиція включає в себе 24 проілюстрованих мапами, документами та фотографіями стенди, кожний з яких висвітлює відповідну сторінку з історії та культури німців України, починаючи з Х сторіччя до 1939 року.

Відділ міжнародних зв’язків УкрДУЗТ
+38 (057) 730-19-68
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.