Студенти університету відвідають транспортний форум InnoTrans 2018 в Німеччині

IMG 4204

22, 23 травня 2018 року відбувся другий відбірковий етап Всеукраїнського освітнього проекту «Залізничник 2018», який проводить Фонд Бориса Колеснікова.

На урочистій прес-конференції в Києві були оголошені імена переможців конкурсу, які вже у вересні відвідають провідний транспортний форум InnoTrans 2018 у Берліні, Німеччина.

У проекті взяли участь 950 студентів з 23 залізничних і транспортних вузів країни.

Read more ...

Студентка факультету УПП Байдіна Катерина посіла 3-е місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

12

23 травня 2018 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт. Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Німеччини, Литви, Білорусії, Азербайджану, Франції, Сербії, Китайської народної республіки.

За спеціальністю «Транспортні технології» студентка факультету УПП (гр. 13-V-ОПУТм) Байдіна Катерина Сергіївна під науковим керівництвом д.т.н., проф. Альошинського Є.С. зайняла ІІІ місце.

Підготовка робіт та захист наукових досліджень проводився англійською мовою.

Read more ...

"День здоров'я" УкрДУЗТ, 23 травня 2018 року.

Чудовий сонячний день подарував усім глядачам та учасникам змагань прекрасний настрій!

  Read more ...

У ногу з часом, або як поєднати ретро і сучасність...

P80519 103409

19 травня Український державний університет залізничного транспорту брав участь у грандіозному заході нашого міста – Харківському Ретро Зльоті. Pin-Up 2018, який проходив на території креативного майданчика Харкова - Арт-заводі «Механіка. Інша земля», на території цехів колишнього паровозного заводу. У гостей заходу була можливість ознайомитися зі стилем Pin-Up і епохою його розквіту – у Харків приїжджали ніколи не бачені в нашому місті Lincoln Continental Cabrio (1962), унікальний Chevrolet Bel Air Hardtop Sport Coupe (1955) з гаража Леоніда Брежнєва, Lloyd Arabella (1960), Rolls-Royce Phantom II (1928) і десятки інших автомобілів, мотоциклів, моторолерів і велосипедів з усього світу і всіх епох.

Read more ...

Майстер-клас «FUEL AND EMISSION REDUCTION, THE INSIDE STORY»

4

В межах роботи міжнародної науково-технічної конференції «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРА ТРАНСПОРТУ», 15 травня 2018 року Martijn Beerthuizen, керівник корпорації Sophisticated Systems BV, Netherlands, провів майстер-клас «FUEL AND EMISSION REDUCTION, THE INSIDE STORY».

Доповідачем було розглянуто питання дослідження впливу присадок на якість дизельного палива.

Read more ...

Майстер-клас «Пожежна безпека»

FB IMG 1526559730294

В межах роботи міжнародної науково-технічної конференції «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРА ТРАНСПОРТУ» на засіданні секції «Проблеми безпеки на транспорті, в промисловості та інфраструктурі»15 травня 2018 року Яцек Шчепаник (Jacek Szczepanik), віце-президент фірми «DENIOS», Польща, провів майстер-клас «Пожежна безпека».

В процесі показу, відвідувачам були представлені видовищні й яскраві експериментальні демонстрації.

Read more ...

Міжнародна науково-технічна конференція «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРА ТРАНСПОРТУ»

16

14−16 травня 2018 р.на базі університету проведено міжнародну науково-технічну конференцію«ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРА ТРАНСПОРТУ».

На пленарному засіданні із привітальним словом до учасників конференції звернулись ректор Українського державного університету залізничного транспорту професор, доктор технічних наук Сергій Панченко, ректор Познанської політехніки професор, доктор хабілітований Tomasz Łodygowski та керівник корпорації Sophisticated Systems BV Martijn Beerthuizen.

Read more ...

Спортивное свято «День здоров'я»

23 травня 2018 року на стадіоні «Південний», Основа, 4 навчальний корпус відбудеться спортивне свято «День здоров'я».

Початок свята о 9.30.

По закінченню програмами змагань, в спортивному залі розпочнеться «Фестиваль аеробіки та художньої гімнастики». Початок фестивалю об 11.00.

В 14.00 на стадіоні «Південний» розпочнеться півфінальний матч Чемпіоната міста Харкова серед ВНЗ з футболу між командами УкрДУЗТ та ХНАУ.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА СПОРТИВНЕ СВЯТО!
Спортивный клуб університету.

Шановні співробітники університету!

Lab

З нагоди Дня Науки поздоровляю науковців університету зі святом. Поступ університету з розв’язання технічних наукових проблем із упевненістю прямує вперед. Здійснюється налагодження зв’язків, укладання договорів співпраці із закордонними закладами вищої освіти. Амбітні плани університету спрямовані на поступове оновлення матеріально-технічних баз галузевих науково-дослідних лабораторій університету, упровадження системи пошуку плагіату, безплатного доступу до наукометричних баз Web of Science, Scopus.

Щиро бажаю Вам у цей складний час здоров’я, впевненості, оптимізму, жаги до проведення цікавих досліджень та публікацій у престижній закордонній науковій періодиці, успішній участі у конкурсних відборах держбюджетних наукових тем МОН України та пошуку замовників із укладання госпдоговірних тем.

З повагою, Ректор університету С. В. Панченко

Графік комп'ютерного тестування другого модульного контролю ІІ семестру 2017-2018 навчального року

Другий модульний контроль ІІ семестру 2017-2018 навчального року проводиться в університеті з 29.05.2018 р. по 01.06.2018р. Графік комп'ютерного тестування другого модуля можна подивитися за посиланням

 

Український державний університет залізничного транспорту оголошує конкурс:

на заміщення посад науково-педагогічних працівників у зв`язку з закінченням строку служби обрання.

Ознайомитися

Стартовал всеукраинский конкурс «Программист 2018» с поездкой победителей в Японию

Підсумки наукової та науково-технічної діяльності УкрДУЗТ у 2017 році

15 марта в Киевском национальном университете имени Тараса Шевченко Фонд Бориса Колесникова торжественно открыл образовательный проект «Программист 2018». Конкурс проводится впервые для студентов Украины, которые учатся на IT-специальностях.

Президент благотворительного Фонда Борис Колесников подчеркнул, что в последнее время усилилась тенденция переезда за границу лучших украинских IT-специалистов, а цель конкурса «Программист 2018» – поддержать украинскую молодежь, дать ей стимул работать и развиваться в родной стране...

Read more ...

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ КАФЕДР УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Навчально-методичний центр та оргкомітет конференції університету запрошує Вас узяти участь у проведенні конференції на тему:

«Підготовка фахівців нової генерації – завдання вищої освіти»

Конференція відбудеться 29-30 листопада 2017 року.

  • пленарне засідання відбудеться 29-го листопада 2017 року о 12.30 в ауд. 1.417
  • робота в секціях буде проводитись згідно з програмою конференції.

Спартакіада «Здоров'я» серед професорсько-викладацького складу з настільного тенісу

IMG 20171109 171116

9 листопада відбувся тенісний турнір серед викладачів та співробітників університету.

В змаганнях прийняли участь 6 команд. Перемогу здобули представники ННЦГО у складі Горчанюк В.А., Золотарьов Д.І.,Пономаренко В.Є.

На другому місці команда Механіко-енергетичного факультету у складі Клименко О.І.,Бондаренко В.В., Максимов М.В. ...

Read more ...

Щорічні обласні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ м.Харкова з шашок відбулись у шаховому клубі «Шахрад»

Щорічні обласні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ м.Харкова з шашок відбулись у шаховому клубі «Шахрад»

 

Збірна команда УкрДУЗТ змагалась у вищій лізі серед кращих студентських команд міста та посіла 6 місце.

Вітаємо команду з вдалим виступом та бажаємо не зупинятись на досягнутому!!!!

Спортивний клуб університету.

Read more ...