75-а МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2013р.

Останнє оновлення: Понеділок, 07 липня 2014, 05:35

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Українська державна академія залізничного транспорту та організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі
75-ї міжнародної науково-технічної конференції
«Розвиток наукової та інноваційної діяльності на транспорті»,
яка відбудеться 24 — 25 квітня 2013 року в м. Харкові, Україна.

 Харків — 2013

Запрошуємо Вас і фахівців Вашої установи взяти участь в 75-ій міжнародній науково-технічній конференції «Розвиток наукової та інноваційної діяльності на транспорті», яка відбудеться 24 25 квітня 2013 року в м. Харкові. На конференції будуть обговорюватися питання пов'язані з розвитком наукової та інноваційної діяльності на транспорті за такими напрямами:

— АВТОМАТИКА, ТЕЛЕМЕХАНІКА, ЗВ'ЯЗОК;

— РУХОМИЙ СКЛАД І ТЯГА ПОЇЗДІВ;

— ТРАНСПОРТНЕ БУДІВНИЦТВО ТА ЗАЛІЗНИЧНА КОЛІЯ;

— ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА ТРАНСПОРТІ;

— ЕКОНОМІКА ТРАНСПОРТУ;

— ГУМАНІЗАЦІЯ НАУКИ І ОСВІТИ НА ТРАНСПОРТІ.

У роботі конференції візьмуть участь провідні спеціалісти Міністерства інфраструктури України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця», вчені академічних і галузевих вищих навчальних закладів України, Росії, Білорусії та інших країн.

Впевнені, що Ваші знання й досвід будуть цікаві та корисні учасникам конференції, а участь в ній дозволить встановити ділові та творчі контакти з колегами.

Участь в конференції безкоштовна. Планується видання матеріалів конференції в збірнику наукових праць УкрДАЗТ. Тези доповідей конференції (лише за технічними напрямами) повинні бути оформлені у відповідності до вимог і подані до 22 березня 2013 року на електронну та поштову адресу. Вартість публікації матеріалів конференції становить 25 грн. за одну не повну чи повну сторінку. Реквізити для оплати публікацій конференції:

ООО «Енергозберігаючі технології». ОКПО 32237297, ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, р/р 26004000071593, ІПН 322372920345, свідоцтво 29282411. За дополіграфічну підготовку тез до збірника наукових праць (ПІБ автора).

Вимоги до оформлення тез.

Обсяг тез — не більше 1 сторінки. Текстові матеріали готуються й друкуються з використанням комп’ютерних текстових редакторів MS Word for Windows 2003, шрифт тексту має бути 14, гарнітура — Times New Roman, міжрядковий інтервал — 1, для набору формул використовують вбудований редактор формул. Рисунки подаються у форматі jpq.

Параметри сторінки є такими:

поле верхнє й боковє — 25 мм;

поле нижнє — 20 мм;

відступ від верхнього колонтитула — 12,5 мм;

відступ від нижнього колонтитула — 22 мм.

Верхній і нижній колонтитули, а також номери сторінок не вводити.

Матеріали набирають такими шрифтами:
УДК — 14 пунктів, напівжирний (по лівому краю);
автори — 14 пунктів, напівжирний, курсив (по правому краю);
НАЗВА ТЕЗ ДОПОВІДІ— прописні літери, 14 пунктів, напівжирний (по центру);
основний текст — 14 пунктів, звичайний (по ширині).

Прізвища авторів та назву тез доповідей повторюємо англійською мовою.

Усі рисунки, таблиці, діаграми повинні мати назви та номери (у випадку, коли в одному матеріалі міститься два і більше названих елементів), і оформлюються згідно з ДСТУ 3008 — 95.

Графічні файли з формулами, графіками, рисунками, схемами та фотографіями повинні бути розташовані в тексті. Номер формули проставляється справа в кінці рядка, в круглих дужках, не виходячи на поле. Формули розташовуються на сторінці по центру. Між ними й текстом витримується інтервал в один рядок. Латинські літери та позначення величин (символи) набирають курсивом, українські та російські літери — тільки прямим шрифтом.

Адреса: 61050, Україна, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, Українська державна академія залізничного транспорту, відділ НДЧ, кім. 1.318.

Контактні телефони: (057) 730-19-05, (057) 730-19-39. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

П Р О Г Р А М А