Управління фінансами та трейдинг на світових фінансових ринках

Останнє оновлення: Четвер, 07 квітня 2016, 07:28
Характеристика програми навчання
Назва спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування
Назва програми Управління фінансами та трейдинг на світових фінансових ринках
Рівні освіти Бакалавріат (I), Магістратура (ІІ), Аспірантура (ІІІ)
Час навчання денна форма навчання Бакалаврат (I)
на основі повної загальної середньої освіти (4 роки / 8 семестрів)
Бакалаврат (I)
на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (3 роки / 6 семестрів)
Магістратура (ІІ)
на основі диплома бакалавра (1,5 року / 3 семестри )
Час навчання заочна форма навчання Бакалаврат (I)
на основі повної загальної середньої освіти (5 роки / 10 семестрів)
Бакалаврат (I)
на основі диплома молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (3 роки / 6 семестрів)
Магістратура (ІІ)
на основі диплома бакалавра (1,6 року / 3 семестри)
Мета навчання за освітньою програмою

Метою навчання за програмою є розвиток аналітичних здібностей, необхідних для торгівлі та прогнозування змін на глобальному фінансовому ринку, гнучкості та швидкості прийняття управлінських рішень, особистих якостей для ведення міжнародного бізнесу в умовах крос-культурного середовища, стратегічного інноваційного мислення, яке сприятиме розвитку професійних навичок в управлінні фінансами. Структура програми надає можливість студентам зрозуміти сутність функціонування міжнародного фінансового ринку, особливості роботи професійних трейдерів, ознайомитися з кращими управлінськими практиками, що сприятимуть комплексному вирішенню сучасних нагальних проблем бізнесу в умовах постійних змін глобального фінансового середовища. Створення нових знань здійснюється за допомогою авторських інноваційних технологій, серії тренінгів, ділових ігор, консультаційних бізнес-проектів та стажування, інформаційно-комунікаційних технологій.

Адресати освітньої програми

Програма адресована здобувачам, зацікавленим в отриманні знань у галузі фінансів, вивченні останніх тенденцій та перспективних напрямів розвитку міжнародного фінансового ринку та ринку фінансових послуг, кращого практичного досвіду роботи на національному та світовому ринках позикових капіталів і постійно перебувають в процесі адаптації до глобальних вимог бізнесу. Програма буде цікавою також для банківських співробітників, фінансових аналітиків, інвестиційних банкірів, брокерів фінансових ринків, фахівців інвестиційних фондів, власників бізнесу, директорів та менеджерів вищого рівня, які прагнуть осягнути нову якість фінансового управління.

Навчання за програмою дає такий обсяг знань, навичок і вмінь, здатність застосування знань та формування суджень:
  • вивчаються сучасні інструменти критичного аналізу динаміки показників вітчизняного та міжнародного фінансових ринків;
  • вивчаються підходи до управління системою грошового обігу, руху міжнародних цінних паперів, фінансових вкладень: розробка і стабілізація структури джерел фінансових ресурсів, міжбанківські кредити, єврокредити, розміщення зарубіжних боргових зобов’язань банку чи компанії, структурування портфеля активних операцій відповідно до наявної структури зобов’язань, оцінка фінансового стану підприємства та ступеня кредитоспроможності позичальників на основі використання загальноприйнятих міжнародних методик та ін.
  • формуються необхідні знання з фундаментального та технічного аналізу у трейдингу, вивчаються сучасні методики діяльності провідних трейдерів світу;
  • формуються необхідні знання з проведення оцінки бізнесу, розвитку відносин з інвесторами;
  • пропонуються методики управління корпоративними, ринковими, інвестиційними та банківськими ризиками, а також технології управління ризиками у трейдингу;
  • вивчаються інноваційні стратегії розвитку компаній, у тому числі за рахунок впровадження організаційно-економічних підходів щодо захисту підприємств від рейдерства та недружніх поглинань, а також фінансово-економічної безпеки підприємства.
Можливості працевлаштування

Випускники кафедри можуть працювати на таких посадах: інвестиційний банкір, брокер на фінансових ринках, фахівець інвестиційного фонду, економіст з фінансової роботи, економіст-аналітик, економіст з планування, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності; бухгалтер-експерт, бухгалтер-ревізор, аудитор; аналітик з питань фінансово-економічної безпеки; професіонал з депозитарної діяльності, професіонал з корпоративного управління, професіонал з торгівлі цінними паперами, професіонал з управління активами; державний службовець в органах податкової, контрольно-ревізійної служби, державного казначейства; фахівець податкової та контрольно-ревізійної служб, фінансових, банківських, бюджетних установ. головний державний інспектор, головний державний податковий ревізор-інспектор, начальник державної інспекції; начальник служби, начальник управління у місцевих органах державної влади; директор підприємства; трейдер на світових фінансових ринках; начальник відділу у податкових, митних органах, контрольно-ревізійній службі, Пенсійному фонді, банківських установах, страхових компаніях; провідний економіст, економічний радник, економіст з договірних та претензійних робіт; асистент, викладач вищого навчального закладу; учитель середнього навчально-виховного закладу; науковий співробітник.

Місцем професійної діяльності фінансиста також можуть бути: державні органи територіального і муніципального рівня; фінансові управління обласних та районних державних адміністрацій; Державна фіскальна служба; Державна фінансова інспекція; Державна митна служба; страхові компанії; Національний банк України, комерційні банки; експертні агентства; агентства з нерухомості; кредитні спілки, страхові компанії; інвестиційні фонди, консалтингові компанії тощо.

Додаткова інформація

Тільки в Харкові близько 30 фінансових установ, що відповідають програмі навчання та активно співпрацюють з випускаючою кафедрою (комерційні банки: "ПриватБанк", "Альфа-Банк", "ВТБ Банк", "Ідея Банк", "Кредобанк", "Південний"; страхові компанії: "Міжнародна страхова компанія", "Оранта", "Княжа", "Країна", "Дельфін", "PZU Україна", "Провідна"; ТОВ "Інвестиційна компанія", "ІФГ Капітал; ForexClub, компанія "FXOpen AU Pty Ltd" та ін. ).

Випускаюча кафедра: Управління державними і корпоративними фінансами

+38 (057) 730-10-93, +38 (057) 730-10-94 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

61050, Україна, м. Харків, майд. Фейєрбаха 7, корпус 3, поверх 5, кабінет 519.