Економіка підприємства

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 квітня 2016, 10:08
Характеристика програми навчання
Назва спеціальності Економіка
Назва програми Економіка підприємства
Рівні освіти Бакалавріат (I), Магістратура (ІІ), Аспірантура (ІІІ)
Час навчання денна форма навчання Бакалаврат (I)
на основі повної загальної середньої освіти (4 роки / 8 семестрів)
Бакалаврат (I)
на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (2 роки / 6 семестрів)
Магістратура (ІІ)
на основі диплома бакалавра (1рік 6 місяців / 3 семестри )
Час навчання заочна форма навчання Бакалаврат (I)
на основі повної загальної середньої освіти (5 роки / 10 семестрів)
Бакалаврат (I)
на основі диплома молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (3 роки / 6 семестрів)
Магістратура (ІІ)
на основі диплома бакалавра (1рік 6 місяців / 3 семестри)
Мета навчання за освітньою програмою

Метою навчання за програмою є отримання знань, умінь та навичок у сфері економіки підприємства. Студенти отримають глибокі знання у сфері державного регулювання та бюджетування; стратегічного управління і розвитку підприємства. Зможуть зрозуміти сутність економічного механізму діяльності підприємств різних форм власності; мати навики в організаційних основах створення і функціонування сучасного конкурентоспроможного виробництва, аналіз господарської діяльності, планування робіт, управління трудовими ресурсами; оволодіють методами розрахунку й обґрунтування інженерних та господарських рішень, що дозволить досягти найвищих результатів роботи по задоволенню потреб підприємства та держави.

Адресати освітньої програми

Програма адресована здобувачам, зацікавленим в отриманні знань у сфері економіки підприємства. Програма буде цікавою для тих, хто планує мати стійкі конкурентноспроможні знання з економіки та організації виробництва; отримати практичні навички економічних і фінансових розрахунків, вмілого господарювання на підприємствах усіх формах власності та в державній сфері.

Навчання за програмою дає такий обсяг знань, навичок і вмінь, здатність застосування знань та формування суджень:
  • у бюджетних сферах та на державних підприємствах;
  • у економічних відділах підприємства;
  • у виробничій діяльності підприємств малого, середнього та крупного бізнесу будь-якої галузі економіки (промисловість, транспорт, сільське господарство, торгівля, сфера послуг, наукова діяльність);
  • у науково-дослідній та проектно-конструкторській діяльності, технопарках, конструкторських бюро, дизайнерських, технологічних та економічних відділах підприємств;
  • в управлінській діяльності підприємств та державних органів самоврядування (місцеві органи влади, міські та обласні адміністрації та ін.);
  • в освітній діяльності, навчання в аспірантурі та докторантурі для здобуття наукових ступенів доктора філософії та доктора наук.
Можливості працевлаштування

Робота в бюджетних сферах та на державних підприємствах всіх галузей економіки, у технологічних та економічних відділах підприємств виробничої та не виробничої сфери, в державних органах самоврядування, в освітній діяльності, в тому числі і за кордоном.

Додаткова інформація

Кафедра «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом», що випускає фахівців за програмою підготовки «Економіка підприємства», пропонує: організацію науково-дослідної роботи студентів у Студентському науковому центрі; організацію навчального процесу в аудиторіях , оснащених сучасною мультимедійною технікою, з проведенням аудіо- та відеокурсів в межах професійних дисциплін спеціальності та можливість дистанційного навчання; по отриманні диплому магістра або спеціаліста можливість вступу до аспірантури та захистити кандидатську і докторську дисертації у спеціалізованій вченій раді, що діє на кафедрі; можливість публікації наукових статей у фаховому збірнику «Вісник економіки транспорту і промисловості», редакційна рада якого діє при кафедрі; участь у щорічній Міжнародній науково-практичній конференції з проблем міжнародних транспортних коридорів та корпоративної логістики (беруть участь фахівці та вчені з України, Європи, Азії).

Враховуючи необхідність у всесторонній освіті сучасного бізнесмена кафедра забезпечує велику увагу духовно-моральному вихованню для створення висококультурної особистості, для здійснення підприємницької діяльності та в особистому житті.

Випускаюча кафедра: Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом.

+38 (057) 730-10-96, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

61050, Україна, м. Харків, майд. Фейербаха 7, корпус 3, поверх 5, кабінет 3.500А