Scholarship в Україні

изображение

Компанія CyberShark запустила щорічний конкурс в рамках соціального проекту «Sholarship в Україні». Метою даного конкурсу є підвищення рівня фінансової грамотності української молоді. Завдяки проекту «Scholarship в Україні», студенти можуть отримати матеріальну виплату за свої академічні успіхи.
Взяти участь у конкурсі може будь-який студент, не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Участь у конкурсі безкоштовна!
В межах проекту «Scholarship в Україні» наразі відкрито 5 номінацій. З умовами та темами конкурсу можна ознайомитися на сторінках партнерів проекту:
20 000 грн. - https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
27 000 грн. - https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
17 000 грн. - https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
14 000 грн. - http://fxadvice.net/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
35 000 грн. - https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Як проходили попередні конкурси Sсholarship в Україні можна ознайомитись на сайті проекту https://scholarship.in.ua/provedennye-konkursy/

Оголошення

Оголошується конкурс на переведення осіб, які навчаються в Українському державному університеті залізничного транспорту на третьому курсі денного відділення економічного факультету за повною формою навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб, на навчання за державним замовленням.
Кількість вакантних місць для навчання в Українському державному університеті залізничного транспорту за державним замовленням на третьому курсі денного відділення економічного факультету за повною формою навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» – 1 (одне).
В конкурсі приймають участь студенти, які навчаються в Українському державному університеті залізничного транспорту на третьому курсі денного відділення економічного факультету за повною формою навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб.
Студенти, які бажають взяти участь у конкурсі подають до деканату еко-номічного факультету такі документи:
- заяву на ім’я ректора встановленого зразка. Заява засвідчується під-писом декана економічного факультету;
- копію індивідуального навчального плану;
- характеристику з рекомендацією підписану куратором академічної групи, у якій навчається студент, деканом економічного факультету, головою студентської ради економічного факультету, головою профбюро факультету. У характеристиці мають бути вказаний рейтинговий бал студента за останній семестр;
- документи про пільги, якими студент користується згідно з чинним законодавством (якщо такі є);
- копії свідоцтва про смерть батьків (одного з батьків) (для студентів, які стали сиротами після вступу до Університету).
Строк подання заяв та документів для участі у конкурсі – до 21.08.2020 р.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Наказом Міністерства освіти і науки України визначено термін проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту. 19 вересня відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
· зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
· не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Вартість спеціально організованої сесії – 510 грн.
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри, а саме: Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Слов’янськ, Одеса, Херсон, Харків.
Реєстрація вступників триватиме з 17 по 25 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія УкрДУЗТ в дистанційному режимі.

Детальніше...

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за всіма формами здобуття освіти абітурієнт повинен подати електронну заяву.
Реєстрація особистого електронного кабінету – 01.08.2020 – 22.08.2020 року. Подання електронних заяв для вступу до Університету – 05.08.2020 – 22.08.2020 року.
Для подання електронних заяв вступник реєструє особистий електронний кабінет на веб-сайті за адресою https://ez.osvitavsim.org.ua

Детальніше...

Все про ВСТУП ДО УКРДУЗТ!

изображение

Долучайся до прямих ефірів в INSTAGRAM - @ukrduzt_university, подорожуй університетом, отримуй відповіді на питання в режимі онлайн.
22 липня чекаємо на тебе на факультетах:
11.00 Факультет «Будівельний»
ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:
Будівництво та експлуатація інженерних споруд залізничного транспорту;
Промислове та цивільне будівництво.
12.00 Навчально-науковий центр гуманітарної освіти
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА: Філологія.
13.00 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ УКРДУЗТ
Пам’ятай, ТИ НАШ ПРІОРИТЕТ, А МИ ТВІЙ!

Шановний вступник до магістратури!

Не впорався з ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови)?
Не вистачило балів?
Не бажаєш втрачати рік, а вступати цього року?

Український державний університет залізничного транспорту організовує безкоштовні дистанційні онлайн курси з іноземної мови на платформі ZOOM. Спрямованість курсів – саме на успішне складання ЄВІ.

Курси розпочинаються 23.07.2020 о 17.00.
Надалі курсі триватимуть щотижня (вівторок - 16.00 та четвер – 17.00)

Долучайся до курсів через Telegram групу «КУРСИ для підготовки до ЄВІ з іноземної мови УкрДУЗТ» - http://bit.do/fGMmL

Детальніше...

Сушков Валентин Федорович

изображение

(1938 - 2020)

Кафедра "Колія та колійне господарство" та Будівельний факультет з глибокою скорботою повідомляють, що 18 липня 2020 р. на 82 році пішов з життя Сушков Валентин Федорович, кандидат технічних наук, доцент, Почесний залізничник, завідувач кафедри "Колія та колійне господарство" у 1993-1998 роках.
Валентин Федорович пройшов яскравий життєвий шлях. Закінчивши Будівельний факультет ХІІТу в 1961 році, працював на Південно-Східній, потім на Південній залізниці, Люботинській дистанції колії. З посади головного інженера дистанції колії перейшов на науково-педагогічну роботу в ХІІТ, де працював науковим співробітником, асистентом, старшим викладачем, доцентом. Наприкінці 1980-х рр. знов був запрошений на Південну залізницю, де протягом близько п'яти років очолював службу колії. Повернувшись в ХІІТ, працював доцентом, завідувачем кафедри "Колія та колійне господарство".
Валентин Федорович був талановитим вченим, яскравим педагогом, чудовою людиною, користувався заслуженою повагою студентів і колег. Пам'ять про Валентина Федоровича Сушкова назавжди залишиться у наших серцях.

Все про ВСТУП ДО УКРДУЗТ!

изображение

Долучайся до прямих ефірів в INSTAGRAM - @ukrduzt_university, подорожуй університетом, отримуй відповіді на питання в режимі онлайн.

16 липня чекаємо на тебе на факультетах:

11.00 Факультет «Будівельний»
12.00 Факультет «Інформаційно-керуючі системи та технології» (ІКСТ)
13.00 Факультет «Управління процесами перевезень»
14.00 Факультет «Механіко-енергетичний»
15.00 Факультет «Економічний»

Детальніше...

Шановні вступники у магістратуру!

Прагнете дізнатися більше про можливості навчання за програмою подвійних дипломів за спеціальністю «Менеджер високошвидкісних залізничних систем» в Українському державному університеті залізничного транспорту?

Запрошуємо Вас до участі у вебінарі «Вступ та навчання за програмою TEMPUS у 2020 році», що відбудеться 16 липня 2020р. о 17.00 на платформі Zoom. Долучайся до вебінару за посиланням: http://bit.do/fGz3W
Идентификатор конференции: 852 2213 8445
Пароль: 2s28m4 

Все про ВСТУП ДО УКРДУЗТ!

изображение

Долучайся до прямих ефірів в INSTAGRAM - @ukrduzt_university, подорожуй університетом, отримуй відповіді на питання в режимі онлайн.

14 липня чекаємо на тебе на факультетах:
11.00 Факультет «Управління процесами перевезень»
12.00 Факультет «Інформаційно-керуючі системи та технології» (ІКСТ)
13.00 Факультет «Управління процесами перевезень»
14.00 Факультет «Економічний»
15.00 Факультет «Механіко-енергетичний»

 

Детальніше...

Вітаємо з перемогою в соціальному проекті «Scholarship в Україні»!

изображение

Бакалавр кафедри маркетингу економічного факультету Хапалова Вікторія, разом з науковим керівником к.е.н. Нескубою Тетяною Володимирівною, підготували до соціального конкурсу «Scholarship в Україні» (https://scholarship.in.ua/uk/golovna/) аналітичну статтю за темою: «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні та світі».
За результатами захисту, який відбувся 3 липня 2020 року, Вікторія посіла 1 місце в номінації «Програми лояльності» (https://smarty.sale/ua/uk/grant) та виграла головний приз - грант на навчання.
Щиро вітаємо та бажаємо творчого натхнення і нових перемог!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ VІ ХАРКІВСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ РЕКЛАМИ

изображение

Ось і відбулася церемонія нагородження переможців VІ Харківського Студентського Фестивалю Реклами, організатором якого виступила кафедра «Маркетинг» Українського державного університету залізничного транспорту.
Журі оцінювало роботи номінантів в 2 секціях: шкільна та студентська. На рекламний фестиваль в цьому році було представлено понад 160 робіт у номінаціях: відеореклама, зовнішня реклама, друкована реклама, рекламна кампанія (презентація), брендбук (лого).
З кожним роком зростає як кількість, креативність, так і технічна якість робіт. Та й географія фестивалю розширюється. У цьому році були роботи не тільки з Харкова, але й Києва, Дніпра, Богодухова, Ізюма, Одеси та інших міст України.

Детальніше...

НЕКРОЛОГ

изображение

9 липня 2020 року на 66 році передчасно пішов із життя колишній голова профспілкового комітету, професор кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища» Українського державного університету залізничного транспорту СУДАРСЬКИЙ Володимир Михайлович.

Більше 35 років життя Володимира Михайловича було нерозривно пов’язано з нашим Університетом. Працюючи в Українському державному університеті залізничного транспорту на кафедрі «Охорона праці та навколишнього середовища» спочатку на посаді старшого викладача, доцента, а потім і професора, він віддав багато сил, знань та енергії ділу професійної підготовки висококваліфікованих спеціалістів для залізничного транспорту в галузі цивільної безпеки.

Ерудиція, майстерність педагога-лектора, постійна турбота по вихованню студентської молоді здобули глибоку повагу серед викладачів, студентів та співробітників Університету.

Високі професійні знання, творча цілеспрямованість та принциповість дозволили йому на високому рівні вести не тільки учбовий процес, але й досягнути вагомих результатів на посаді голови профспілкового комітету нашого Університету.

Його оптимізм, невгасима енергія завжди будуть звучати у стінах Університету, даючи нам найкращі приклади самовідданості у праці та життєлюбності. Смерть людини завжди непоправна втрата, але світла пам’ять про Володимира Михайловича назавжди залишиться в серцях його друзів, колег, студентів.

Вічна пам’ять…

Ректорат, профспілковий комітет та колектив
Українського державного університету
залізничного транспорту

Вітаємо студентку з перемогою у XІV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

изображение

Вітаємо студентку групи 13-ІІм-МКТ Марінченко Анастасію з перемогою у XІV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Наукова робота Анастасії «Удосконалення організації поїздопотоків в межах міжнародних транспортних коридорів» посіла ІІІ місце за напрямком «Технічні науки».

Щиро вітаємо Анастасію та її наукового керівника, кандидата технічних наук, доцента кафедри Управління експлуатаційною роботою – Головко Тетяну Владиславівну з перемогою та бажаємо натхнення і подальших звершень!

 

 

 

 

Шановні АБІТУРІЄНТИ!

изображение

Вітаю Вас з початком нової вступної компанії і запрошую на навчання до Українського державного університету залізничного транспорту.

Університет має міцну матеріальну базу, яка відповідає всім вимогам для здійснення навчального процесу. УкрДУЗТ - це 6 факультетів з денним і заочним навчанням, філіями на підприємствах та поза базовими підрозділами. Три освітніх рівня підготовки:
- за першим освітнім рівнем проводиться навчання за 22 спеціальностями, 60 освітніми програмами;
- за другим освітнім рівнем за 17 спеціальностями та 29 освітніми програмами;
- за третім освітньо-науковим рівнем (доктор філософії) за 8 спеціальностями.

Обравши Український державний університет залізничного транспорту для вступу, Ви маєте змогу отримати якісну освіту, яка в подальшому житті допоможе Вам реалізувати свій потенціал та стати висококваліфікованим і конкурентоспроможним фахівцем!

Провідний заклад вищої освіти, справжня кузня кадрів для українських залізниць та інших підприємств України ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ! ОБИРАЙ СВІДОМО!

З повагою, Ректор УкрДУЗТ С.В. Панченко