Все про ВСТУП ДО УКРДУЗТ!

изображение

Долучайся до прямих ефірів в INSTAGRAM - @ukrduzt_university, подорожуй університетом, отримуй відповіді на питання в режимі онлайн.

16 липня чекаємо на тебе на факультетах:

11.00 Факультет «Будівельний»
12.00 Факультет «Інформаційно-керуючі системи та технології» (ІКСТ)
13.00 Факультет «Управління процесами перевезень»
14.00 Факультет «Механіко-енергетичний»
15.00 Факультет «Економічний»

Детальніше...

Шановні вступники у магістратуру!

Прагнете дізнатися більше про можливості навчання за програмою подвійних дипломів за спеціальністю «Менеджер високошвидкісних залізничних систем» в Українському державному університеті залізничного транспорту?

Запрошуємо Вас до участі у вебінарі «Вступ та навчання за програмою TEMPUS у 2020 році», що відбудеться 16 липня 2020р. о 17.00 на платформі Zoom. Долучайся до вебінару за посиланням: http://bit.do/fGz3W
Идентификатор конференции: 852 2213 8445
Пароль: 2s28m4 

Все про ВСТУП ДО УКРДУЗТ!

изображение

Долучайся до прямих ефірів в INSTAGRAM - @ukrduzt_university, подорожуй університетом, отримуй відповіді на питання в режимі онлайн.

14 липня чекаємо на тебе на факультетах:
11.00 Факультет «Управління процесами перевезень»
12.00 Факультет «Інформаційно-керуючі системи та технології» (ІКСТ)
13.00 Факультет «Управління процесами перевезень»
14.00 Факультет «Економічний»
15.00 Факультет «Механіко-енергетичний»

 

Детальніше...

Вітаємо з перемогою в соціальному проекті «Scholarship в Україні»!

изображение

Бакалавр кафедри маркетингу економічного факультету Хапалова Вікторія, разом з науковим керівником к.е.н. Нескубою Тетяною Володимирівною, підготували до соціального конкурсу «Scholarship в Україні» (https://scholarship.in.ua/uk/golovna/) аналітичну статтю за темою: «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні та світі».
За результатами захисту, який відбувся 3 липня 2020 року, Вікторія посіла 1 місце в номінації «Програми лояльності» (https://smarty.sale/ua/uk/grant) та виграла головний приз - грант на навчання.
Щиро вітаємо та бажаємо творчого натхнення і нових перемог!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ VІ ХАРКІВСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ РЕКЛАМИ

изображение

Ось і відбулася церемонія нагородження переможців VІ Харківського Студентського Фестивалю Реклами, організатором якого виступила кафедра «Маркетинг» Українського державного університету залізничного транспорту.
Журі оцінювало роботи номінантів в 2 секціях: шкільна та студентська. На рекламний фестиваль в цьому році було представлено понад 160 робіт у номінаціях: відеореклама, зовнішня реклама, друкована реклама, рекламна кампанія (презентація), брендбук (лого).
З кожним роком зростає як кількість, креативність, так і технічна якість робіт. Та й географія фестивалю розширюється. У цьому році були роботи не тільки з Харкова, але й Києва, Дніпра, Богодухова, Ізюма, Одеси та інших міст України.

Детальніше...

НЕКРОЛОГ

изображение

9 липня 2020 року на 66 році передчасно пішов із життя колишній голова профспілкового комітету, професор кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища» Українського державного університету залізничного транспорту СУДАРСЬКИЙ Володимир Михайлович.

Більше 35 років життя Володимира Михайловича було нерозривно пов’язано з нашим Університетом. Працюючи в Українському державному університеті залізничного транспорту на кафедрі «Охорона праці та навколишнього середовища» спочатку на посаді старшого викладача, доцента, а потім і професора, він віддав багато сил, знань та енергії ділу професійної підготовки висококваліфікованих спеціалістів для залізничного транспорту в галузі цивільної безпеки.

Ерудиція, майстерність педагога-лектора, постійна турбота по вихованню студентської молоді здобули глибоку повагу серед викладачів, студентів та співробітників Університету.

Високі професійні знання, творча цілеспрямованість та принциповість дозволили йому на високому рівні вести не тільки учбовий процес, але й досягнути вагомих результатів на посаді голови профспілкового комітету нашого Університету.

Його оптимізм, невгасима енергія завжди будуть звучати у стінах Університету, даючи нам найкращі приклади самовідданості у праці та життєлюбності. Смерть людини завжди непоправна втрата, але світла пам’ять про Володимира Михайловича назавжди залишиться в серцях його друзів, колег, студентів.

Вічна пам’ять…

Ректорат, профспілковий комітет та колектив
Українського державного університету
залізничного транспорту

Вітаємо студентку з перемогою у XІV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

изображение

Вітаємо студентку групи 13-ІІм-МКТ Марінченко Анастасію з перемогою у XІV Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Наукова робота Анастасії «Удосконалення організації поїздопотоків в межах міжнародних транспортних коридорів» посіла ІІІ місце за напрямком «Технічні науки».

Щиро вітаємо Анастасію та її наукового керівника, кандидата технічних наук, доцента кафедри Управління експлуатаційною роботою – Головко Тетяну Владиславівну з перемогою та бажаємо натхнення і подальших звершень!

 

 

 

 

Шановні АБІТУРІЄНТИ!

изображение

Вітаю Вас з початком нової вступної компанії і запрошую на навчання до Українського державного університету залізничного транспорту.

Університет має міцну матеріальну базу, яка відповідає всім вимогам для здійснення навчального процесу. УкрДУЗТ - це 6 факультетів з денним і заочним навчанням, філіями на підприємствах та поза базовими підрозділами. Три освітніх рівня підготовки:
- за першим освітнім рівнем проводиться навчання за 22 спеціальностями, 60 освітніми програмами;
- за другим освітнім рівнем за 17 спеціальностями та 29 освітніми програмами;
- за третім освітньо-науковим рівнем (доктор філософії) за 8 спеціальностями.

Обравши Український державний університет залізничного транспорту для вступу, Ви маєте змогу отримати якісну освіту, яка в подальшому житті допоможе Вам реалізувати свій потенціал та стати висококваліфікованим і конкурентоспроможним фахівцем!

Провідний заклад вищої освіти, справжня кузня кадрів для українських залізниць та інших підприємств України ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ! ОБИРАЙ СВІДОМО!

З повагою, Ректор УкрДУЗТ С.В. Панченко

Все про ВСТУП ДО УКРДУЗТ!

изображение

Долучайся до прямих ефірів в INSTAGRAM - @ukrduzt_university, подорожуй університетом, отримуй відповіді на питання в режимі онлайн.

10 липня чекаємо на тебе на факультетах:
11.00 Факультет «Економічний»
12.00 Факультет «Інформаційно-керуючі системи та технології» (ІКСТ)
13.00 Факультет «Механіко-енергетичний»
13.30 Факультет «Механіко-енергетичний»
14.00 Факультет «Механіко-енергетичний»

 

Детальніше...

Вебінар Відділу міжнародних зв’язків УкрДУЗТ на тему «Програми академічної мобільності»

изображение

7 липня 2020 р. відділом міжнародних зв’язків УкрДУЗТ було організовано вебінар на тему: «Програми академічної мобільності».

До вебінару долучилися 34 учасники – викладачі та співробітники університету. Із вступним словом виступив Керівник центру забезпечення якості вищої освіти Владислав Панченко, який відзначив важливість проведення подібних заходів для інформованості академічної спільноти університету щодо програм академічної мобільності та розширення міжнародної активності викладачів і студентів.

 

Детальніше...

Шановний абітурієнте! Увага!!!

изображение

ЗНО-2020 на базі Українського державного університету залізничного транспорту (УкрДУЗТ), буде проводитись:
- 09.07.2020 з Історії України;
- 15.07.2020 з Географії.

Ви повинні прибути до 4-го корпусу Українського державного університету залізничного транспорту за адресою - провулок Деповський, б. 2А.
Нагадуємо, що допуск до пунктів тестування здійснюється з 09:45 до 10:50 за умови наявності:
· сертифіката;
· документа, що засвідчує особу (назва, серія й номер якого зазначені в сертифікаті);
· запрошення-перепустки.

Детальніше...

 

Все про ВСТУП ДО УКРДУЗТ!

изображение

Долучайся до прямих ефірів в INSTAGRAM - ukrduzt_university, подорожуй університетом, отримуй відповіді на питання в режимі онлайн.

8 липня чекаємо на тебе на кафедрах:
11.00 кафедра «Будівельні, колійні та вантажно-розвантажувальні машини»
12.00 кафедра «Залізничні станції та вузли»
13.00 кафедра «Експлуатація та ремонт рухомого складу»
14.00 кафедра «Управління вантажною і комерційною роботою»
15.00 кафедра «Теплотехніка, теплові двигуни та енергетичний менеджмент»

  Детальніше...

Український державний університет залізничного транспорту у Всеукраїнському рейтингу «Топ 200 – Україна»

изображение

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ!

За даними ХIV академічного рейтингу ЗВО України «Топ-200 Україна 2020» наш університет посів 67 місце серед 200 вишів України, покращивши свої показники порівняно з минулим роком на 31 позицію, та посів 8-ме місце серед Харківських ЗВО.

Враховуючи щорічне зростання позицій УкрДУЗТ в рейтингу «ТОП-200 Україна» можна передбачати подальше підвищення рівня авторитетності у вітчизняному та міжнародному науково-освітньому просторі.

Єдиний принцип її створення - самовіддана робота на благо університету, за яким можуть бути оцінені наші зусилля, - це наш вклад в розвиток та зміцнення рідного університету.

Висловлюю глибоку подяку і шану всьому колективу університету й зичу успіхів у плеканні молодої надії нашої держави.

Нехай натхнення і жага наукового пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя - багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання!

Від усього серця дякую усім Вам за щоденну сумлінну працю та взаєморозуміння!

З повагою, Ректор УкрДУЗТ С.В. Панченко

Вебінар Центру забезпечення якості вищої освіти УкрДУЗТ

изображение

02 липня 2020 року в рамках роботи Платформи обміну знаннями Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ відбувся перший із серії вебінарів на тему «Вступ у досконалість онлайн викладання».

Актуальність та значущість заходу підкреслюється кількістю учасників що долучилися – біля 100 наших колег взяли участь у вебінарі.

З вступним словом та першою доповіддю виступив керівник Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ Владислав Панченко.

Детальніше...

Шановні викладачі та студенти!

изображение

Відділ міжнародних зв’язків УкрДУЗТ проводить вебінар на тему «Програми академічної мобільності».

Час проведення – 07.07.2020 (вівторок) о 13.00.
Долучайтесь до вебінару в ZOOM за посиланням!
Ідентифікатор: 506 534 5925
Пароль: 012345
Запрошуються усі охочі та небайдужі!