Додатковий вступ до університету

До 30 листопада 2019 року триває додатковий набір студентів для здобуття ступеня бакалавр/магістр на заочну форму здобуття освіти за кошти фізичних та юридичних осіб. За додатковою інформацією звертатись до аудиторії 1.121 або за телефонами приймальної комісії: (057) 732 28 25, (063) 461 77 61 з 900 до 1600.
Окремо проводиться додатковий вступ в магістратуру на основі ЗНО за спеціальностями: 051 Економіка; 071 Облік і оподаткування; 072 Фінанси, банківська справа та страхування; 073 Менеджмент; 075 Маркетинг; 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; 123 Комп’ютерна інженерія; 281 Публічне управління та адміністрування.

Детальніше...

Web of Science і наукова діяльність

1

8 жовтня 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбувся семінар «Можливості платформи Web of Science для наукової діяльності». Основним лектором семінару виступила фахівець з підготовки клієнтів компанії Clarivate Analytics з навчання клієнтів Ірина Тихонкова.

 

Детальніше...

Зустріч з представниками партнерського університету «Вища школа управління охороною праці»

Шановні студенти 3 та 4 курсу університету!
Запрошуємо Вас на зустріч з представниками партнерського університету
«Вища школа управління охороною праці»
(WSZOP, м. Катовіце, Польща)
на презентацію – Навчання за програмою «Два дипломи», яка дає можливість отримати українську та польську вищу освіту одночасно.

Зустріч відбудеться 18 ЖОВТНЯ об 11:00 в ауд. 1.417

Чекаємо на всіх бажаючих!

Графік комп'ютерного тестування першого модульного контролю І семестру 2019-2020 навчального року

Перший модульний контроль І семестру 2019-2020 навчального року проводиться в університеті з 21.10.2019р. по 25.10.2019р. Графік комп'ютерного тестування першого модуля можна подивитися за посиланням

 

Приходь в Український державний університет залізничного транспорту 26 жовтня на Open Day!

1

Для наших гостей ми підготували цікаву і різноманітну програму, в рамках якої ви зможете поспілкуватися зі студентами, викладачами та представниками усіх факультетів.

Відкрий для себе #УкрДУЗТ!

 

 

 

 

 

 

 

 

Громадські обговорення

1

24 вересня 2019 року на засіданні науково-технічної комісії вченої ради Українського державного університету залізничного транспорту відбулося громадське обговорення роботи «Створення та впровадження в Україні сучасного моторвагонного складу залізниць для здійснення швидкісних перевезень пасажирів» (авторський колектив: Крамаренко М.В., Лутонін С.В., Гречкін О.А., Локтіонов Д.В., Костриця С.А., Шиш В.О., Сафронов О.М., Бушуєв В.В.), представленої на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки у 2019 році.

 

Детальніше...

До дня захисника України

1

09,10,11.10.2019 року кафедра фізичного виховання та спорту (4-ий навчальний корпус УкрДУЗТ, Основа) буде проводити розважальний фізкультурно-патріотичний захід «Козацькі розваги» з нагоди Дня Захисника України.

Запрошуємо всіх бажаючих.

 

 

 

 

 

V Всеукраїнський конкурс «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»

Міністерство освіти і науки України, Національний авіаційний університет, Український науково-дослідний та навчальний центр хіммотології та сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин та Науково-технічна спілка хіммотологів запрошують до участі у V Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні».

Учасниками конкурсу можуть стати студенти, аспіранти, здобувачі ВНЗ України, а також представники екологічних організацій, науково-дослідних установ у сфері охорони навколишнього середовища та ресурсоенергозбереження (віком до 35 років).

Детальніше...

Участь у III міжнародній конференції «Експлуатація та реконструкція будівель і споруд», м. Одеса

1

З 26 по 28 вересня 2019 року науковці університету д.т.н., професор Ватуля Г.Л, к.т.н., доцент Орел Є.Ф., к.т.н., доцент Опанасенко О.В., асп. Дериземля С.В., к.т.н., Петренко Д.Г., к.т.н., Павлюченков М.В. прийняли участь у роботі міжнародної конференції «Експлуатація та реконструкція будівель», яка була проведена Одеською державною академією будівництва та архітектури в м. Одеса. Нашими колегами презентовано наукові доробки авторських колективів щодо оптимізації сталезалізобетонних прогонових споруд та оцінки несучої здатності сталебетонних колон..

 

 

 

Детальніше...

Співробітникам університету!

Інформація щодо навчання з питань охорони праці:

- Початок занять 03.10.19р

о 14.10 в ауд. 1.308

- Навчання здійснюється в трьох навчальних групах:

* Проректори та декани УкрДУЗТ;

* Завідуючи кафедрами та начальники структурних підрозділів;

* Завідуючи лабораторіями, фахівці та відповідальні за практику.

- За результатами навчання 04 та 05.12.19р відбудеться іспит.

Додаткова інформація за тел. 730-19-80

Заст.директора ННЦПК ІППК УкрДУЗТ Бєлікова Н.В 

Конкурс на реалізацію проєктів у рамках здійснення українсько-польських молодіжних обмінів

Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків) в партнерстві з Познанським політехнічним університетом (м. Познань, Польща) став переможцем проєкту українсько-польських молодіжних обмінів.
  За підтримки ректорів Українського державного університету залізничного транспорту професора Сергія Панченка та Познанського політехнічного університету професора Томаша Лодиговського, університети взяли участь у конкурсі Українсько-польської ради молодіжних обмінів.

Організатором конкурсу є Польсько-українська рада молодіжних обмінів (PURWM).
На конкурс до PURWM було подано 216 проєктів, з них переможцями стали 69 партнерств, в тому числі партнерство Українського державного університету залізничного транспорту та Познанського політехнічного університету, які обрали пріоритетним напрямом конкурсу зміцнення співпраці і обмін досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти.
Спільний проєкт під назвою «Залізниця нас єднає» включає 26 учасників з обох університетів, по 13 учасників з кожної країни і передбачає виїзд у жовтні 2019 р. студентів, викладачів, аспірантів та молодих фахівців до м. Познань (Польща). Проєктом передбачено ознайомлення з підприємствами, які працюють у галузі залізничного транспорту, залізничними вокзалами, об’єктами інфраструктури, музеями, участь у спільних воркшопах, підготовку презентацій наших країн, університетів, залізничного транспорту, а також удосконалення комунікацій іноземними мовами у містах Познань та Бидгощ.
У результаті спільного проєкту студенти, викладачі, аспіранти та молоді фахівці популяризують освіту України в Європі, закріплять співробітництво між університетами-партнерами та здобудуть новий досвід у сфері технічної та галузевої освіти (залізничний транспорт).

Студентське життя першокурсників

 

1

В рамках проведення виховної роботі та на виконання листа Міністерства освіти і науки України щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, в Українському державному університеті залізничного транспорту 17 вересня 2019 року відбулись збори студентів першого курсу університету за участю:

1. Кравченко Юлії Федорівни – сімейного лікаря Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті центру охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця»;
2. Черкашина Данила Михайловича - лейтенанта, інспектора відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Харківської області;
3. Калоянц Джамілі Арифовни – старшого лейтенанта, інспектора відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Харківської області;
4. Колотілової Наталії Володимирівни- начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва головного територіального управління юстиції в Харківської області;
5. Голуб Вікторії Володимирівни – заступника начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва головного територіального управління юстиції в Харківської області;
6. Панченка Владислава Вадимовича – голови студентської первинної профспілкової організації університету;
7. Токаренко Анастасії Анатоліївни – керівник студентського клубу.

Детальніше...

Екскурсія студентів груп 16-І-ТСЛ та 17-І-ОПЕД факультету Управління процесами перевезень на логістичні об’єкти Центру транспортного сервісу "Ліски"

1

14 вересня кафедри «Транспортні системи та логістика» (зав. каф. професор Д.В.Ломотько, ас. Д.В.Арсененко) та «Управління вантажною та комерційною роботою» організували для студентів груп 16-І-ТСЛ навчальної програми «Транспортний сервіс та логістика» та 17-І-ОПЕД навчальної програми «Організація правової та експедиторської діяльності» факультету Управління процесами перевезень традиційну екскурсію підприємствами логістичного профілю.

Було відвідано Харківську філію Центру транспортного сервісу "Ліски", що є українським лідером у сфері організації залізничних та інтермодальних контейнерних перевезень транзитних, місцевих та експортно-імпортних вантажів.

Детальніше...

Участь у міжнародній науково-технічній конференції BULTRANS-2019, м. Созополь, Болгарія

1

З 10 по 12 вересня 2019 року науковці університету д.т.н., професор Ватуля Г.Л., д.т.н. професор Пузир В.Г., к.т.н., доцент Лобяк О.В., к.т.н., доцент Кравець А.М., к.т.н., доцент Орел Є.Ф., к.т.н., доцент Ковальов М.О., к.т.н., доцент Дацун Ю.М., асп. Дериземля С.В. прийняли участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції BULTRANS-2019, яка проводилась факультетом транспорту Технічного Університету Софії (Болгарія) в м. Созополь, де виступили з доповідями на секціях «Динаміка, міцність та надійність транспортних засобів», «Залізнична інженерія та технології» і «Управління транспортом та логістика».

 

 

 

Детальніше...

Конференція «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області»

Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка за підтримки обласної державної адміністрації 26 вересня 2019 р о 10-00 за адресою: м. Харків, пров. Короленка, 18, проводиться науково-практична конференція «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області».

 

До участі в конференції запрошуються всі бажаючі.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати безпосередньо у організаторів конференції за контактами: e-mail - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: (057) 730-06-97, (057) 731-14-66, (050) 566-02-50.