До уваги здобувачів вищої освіти!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154 щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID – 19 у період з 12 березня по 03 квітня 2020 року:

1. Аудиторні заняття для всіх форм здобуття освіти проводити у дистанційному режимі.
2. Внести зміни в графік навчального процесу заочної форми здобуття освіти на 2019/2020 навчальний рік згідно із додатком.
3. Науково-педагогічним та педагогічним працівникам виконувати навчально-методичну, наукову та організаційну роботу у дистанційному режимі.
4. Заборонити проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру на території університету, в яких бере участь понад 200 осіб.

Ректор УкрДУЗТ
С.В. Панченко

Детальніше

Соціальний проект «Scolarship в Україні»

Агентством інтернет-маркетингу CyberShark оголошено конкурс в рамках соціального проекту «Scolarship в Україні» для студентів 2-5 курсів та магістрів всіх форм навчання та спеціальностей.
Учасники мають написати аналітичну статтю обсягом від 1000 до 3000 слів на одну із тем:
- «Бізнес ідеї та стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?»;
- «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні та світі»;
- «Важливість малого та середнього бізнесу для економічного зростання малих та середніх міст України».
Для участі у конкурсі до 30.04.2020 р. необхідно подати заявку, а до 17.05.2020 р. надіслати готові роботи.
Участь у Конкурсі безкоштовна.
З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням:https://scholarship.in.ua/uk/project/zima-2020-zvo-2/

До уваги здобувачів вищої освіти!

У зв’язку із введенням карантину на території України згідно постанови Кабінету Міністрів України, від 11.03.2020 р. № 211 та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154 щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 з 12 березня по 03 квітня 2020 р., в Українському державному університеті залізничного транспорту документальне оформлення дисциплін вільного вибору студентів (приймання заяв) буде здійснюватися деканатами протягом двох тижнів після закінчення терміну дії обмежувальних заходів.

 

Детальніше

7 порад для захисту від нової коронaвірусної інфекції

изображение

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Шановні колеги!

Платформа обміну знаннями Центру забезпечення якості вищої освіти УкрДУЗТ пропонує взяти участь у голосуванні з обрання теми наступного семінару, проведення якого заплановане на 26 березня 2020 року. Голосування триватиме до 11 березня 2020 року.

Тему семінару можете обрати саме Ви!
Голосування

Семінар «Сучасні та інноваційні методики викладання»

 
изображение

27 лютого 2020 року в рамках роботи Платформи обміну знаннями Центру забезпечення якості вищої освіти Університету відбувся семінар з впровадження сучасних інноваційних методик викладання. Спікерами семінару виступили провідні викладачі Університету, педагоги зі стажем та досвідом.

Зокрема, завідувачка кафедрою іноземних мов Світлана Нешко представила презентацію щодо використання безкоштовного веб-сервісу Google Classroom, який надає можливість індивідуалізації роботи із структурованим навчальним матеріалом для активізації самостійного опанування знань та контролю роботи кожного студента. Жива та яскрава презентація, заснована на власному досвіді використання сервісу викликала неабияку цікавість учасників семінару.

Детальніше...

Дорогі дівчата, жінки, матері, сестри!

PanchenkoSV

«Бути людиною - це багато, але бути жінкою ще більше.»

       Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
    Берегинею родинного затишку, джерелом натхнення, оплотом добра, миру – з споконвіку є жінка, яка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Усе найдорожче, що тільки є в нашому житті, – щастя, радість, кохання – це і є Ви – наші дорогі жінки.
    Низький уклін вам за сумлінну працю, підтримку, розуміння, наснагу, добро, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші душі! Нехай цей весняний день дарує тепло сонячних променів і ніжність перших весняних квітів.
    Щиро бажаю родинного затишку, довічного щастя, здійснення життєвих планів і мрій та мирного неба над головою. Нехай довкола панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають найчарівніші квіти й звучать наймиліші музичні слова!

Зі святом, дорогі жінки!

                                                                                                                                                                            Ректор УкрДУЗТ                                                                                                            С.В. Панченко

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції "ПРИКЛАДНІ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ", яка відбудеться 1-3 квітня 2020 року в м. Івано-Франківськ.
Інформація про конференцію та збірники матеріалів попередніх конференцій на сайті:http://ukrtsa.org.ua/conference/

Детальна інформація

Вітаємо команду Українського Державного університету залізничного транспорту з успішним проходженням відбору до Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України від British Council!

 
изображение

Під егідою Центру забезпечення якості вищої освіти, команда викладачів нашого Університету (Владислав Панченко, Єремєєва Катерина, Дмитро Скуріхін, та Прохорченко Галина) на чолі з ректором Панченко Сергієм Володимировичем виборола честь долучитись до нової трирічної програми Teaching and Learning Excellence від Британської Ради в Україні.
Програма реалізується у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти і має на меті підвищення якості вищої освіти України шляхом розвитку інституційної спроможності університетів України щодо вдосконалення викладання і навчання.
Проєкт Українського державного університету залізничного транспорту з впровадження системи змішаного навчання визнаний одним з десяти кращих від вишів України!

Квест «Фінансовий прорив» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та області від кафедри управління державними та корпоративними фінансами

изображение

15 лютого 2020 року, в рамках підвищення фінансової грамотності серед населення, кафедрою управління державними та корпоративними фінансами для школярів 10-11-х класів м. Харкова та області було проведено квест «Фінансовий прорив».
Учні мали унікальну можливість ознайомитись зі структурою фінансової системи України. А саме: можливості отримання кредитних ресурсів у банківських установах, процес торгівлі цінними паперами на фондових біржах, відшкодування збитків страховими компаніями, виявлення недоліків під час проведення аудиту, дослідження роботи державної фіскальної служби, розкриття таємниці додаткових капіталів інвестиційних фондів та багато іншого.
На кожній локації квесту школярам необхідно було вирішити завдання відповідної фінансової спрямованості. Молодь продемонструвала логічне мислення, винахідливість та почуття гумору.

Детальніше...

ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У КВЕСТІ «ФІНАНСОВИЙ ПРОРИВ»

изображение

який відбудеться 22 лютого 2020 року з 13.00 до 15.30 за адресою: Український державний університет залізничного транспорту, місто Харків, площа Фейєрбаха 7
Реєстрація учасників розпочнеться о 12:30 корпус 1, аудиторія 1.417 Університету.
Метою квесту є ознайомлення школярів зі структурою фінансової системи України. «Фінансовий прорив» – це бізнес-локація, яка демонструє процес фінансово-економічних відносин у підприємницькій діяльності. А саме: можливості отримання кредитних ресурсів у банківських установах, процес торгівлі цінними паперами на фондових біржах, відшкодування збитків страховими компаніями, виявлення недоліків під час проведення аудиту, дослідження роботи державної фіскальної служби, розкриття таємниці додаткових капіталів інвестиційних фондів та багато іншого.
15.00 – Кава-брейк.

До уваги учасників: - реєстраційні анкети (Додаток 1) надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
- всі учасники квесту отримають сертифікати.

Анкета команди учасників квесту

 

 

Шановні студентки, аспірантки, співробітниці університету!

Центр здоров’я жінки (Харківська клінічна лікарня №2 Філії «ЦОЗ» АТ «Укрзалізниця»), який розташований за адресою: м. Харків, вул. Свободи (Іванова),26 запрошує всіх бажаючих для проходження профілактичних оглядів.
Студенткам та аспіранткам, звертатись до дільничного акушер-гінекологу, Кононенка Сергія Івановича, співробітницям звертатись до дільничного акушер-гінекологу Степаненко Юлії Іванівні.
Запис на прийом проводиться через реєстратуру центру, тел. 700-41-38

Шановні студенти та науковці!

meeting 13

Згідно Угоди між Урядом України та Урядом Латвії в сфері освіти, науки, молоді та спорту оголошено конкурс на отримання стипендій на навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року, а також проходження навчання у літній школі.

Податися на участь у державній стипендійній програмі можна
ДО 1 КВІТНЯ 2020 РОКУ!

Уся необхідна інформація та форми для заповнення є за посиланням: http://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

Контакти для додаткових запитань або докладних роз’яснень щодо дії стипендіальних програм: +37167814331 або ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (старший спеціаліст відділу проєктів міжнародного співробітництва департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріка Піра)

За детальною інформацію щодо участі звертайтеся до Відділу міжнародних зв’язків УкрДУЗТ

ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ауд.1.315а або за телефоном 730-19-68

OPEN DAY УкрДУЗТ!

meeting 13

Шановні майбутні абітурієнти, ті, хто вже обрав наш Університет для вступу, ті, хто тільки придивляється, і просто бажаючі зазирнути у внутрішню сторону закладу і дізнатися про нас трішечки більше Український державний університет залізничного транспорту запрошує всіх охочих на OPEN DAY, який відбудеться 14 березня о 10:00 за адресою пл .Фейєрбаха,7 .
Вас чекає багато цікавинок, екскурсія корпусами університету , зустріч з ректоратом та секретарем приймальної комісії, знайомство з факультетами, квест кімната, подарунки від #УкрДУЗТ і просто гостинна атмосфера!
Будемо раді бачити абсолютно всіх!

 

 

 

 

Шановні студенти! УВАГА, СТИПЕНДІЯ!

meeting 13

Словацька Республіка оголосила конкурс стипендій на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словаччини. Зокрема, у 2020–2021 навчальному році для українських студентів передбачені квоти:
- до 5 студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти терміном до 10 місяців;
- до 3 студентів 5 курсу за спеціальність «Словацька мова» терміном до 5 місяців;
- до 5 стажистів та докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;
- 5 осіб для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2020 року (Stadiа Academeca Slovaca).

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:
- безкоштовне навчання;
- виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
- проживання у студентських гуртожитках.

Інформація про перелік необхідних документів та умови участі у стипендійній програмі знаходиться за посиланням:https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20202021/

Заявки прийматиме Міністерство освіти і науки України (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) у електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках.
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна
Міністерство освіти і науки України
Головне управління міжнародного співробітництва.
У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020».

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК до МОН – ДО 10 КВІТНЯ 2020 РОКУ!

За детальною інформацію щодо участі в конкурсі звертайтеся до Відділу міжнародних зв’язків університету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ауд.1.315а або за телефоном 730-19-68