Освітній форум "Ми архитектори нашого майбутнього"

1

20 лютого 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбувся четвертий обласний освітній англомовний форум «We are the architectors of our future» («Ми – архітектори нашого майбутнього»), в якому прийняли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев та директор департаменту освіти і науки ХОДА Лариса Георгіївна Карпова

Учасниками форуму були викладачі кафедри іноземних мов та студенти УкрДУЗТ, вчителі іноземної мови та випускники 11-ти шкіл Харківського району та області, загальною кількістю понад 80 осіб.

Детальніше...

Студентка кафедри транспортних систем та логістики факультету управління процесами перевезень пройшла міжнародне стажування у Фінляндії

1

З 26 січня по 3 лютого 2019 року студентка 4 курсу кафедри транспортних систем та логістики факультету управління процесами перевезень Ісаченко Марія пройшла наукове стажування у закладах освіти Фінляндії за темою: «Система освіти – інклюзивне навчання у Фінляндії».
Програма стажування передбачала візит до мерії м. Гуйттінен, зустріч з представниками відділу освіти, перегляд презентації про особливості фінської освіти, знайомство із системою початкової освіти Фінляндії.

Ісаченко Марія (група 15-4-ОПУТ) відвідала табір та адаптаційний центр для біженців у Фінляндії, заклади дошкільної освіти, лекцію представника психіатричної лікарні, вивчала досвід організації дистанційного навчання в Університеті прикладних наук Сатакунти, побувала у краєзнавчих та освітніх музеях Фінляндії та Швеції.
Марія мала можливість побачити умови навчання та побуту людей з інвалідністю та громадян-біженців, порівняти навчальне середовище в освітніх закладах Фінляндії та України, визначити перспективні напрями розвитку української освіти.

Детальніше...

В університеті залізничного транспорту вшанували пам’ять випускника вишу - Героя Небесної Сотні Владислава Зубенка

DSC 7607

В Українському державному університеті залізничного транспорту 20 лютого 2019 року відбулись заходи щодо відзначення подвигу учасників Революції гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В заходах прийняли участь ректор університету професор Панченко Сергій Володимирович, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев Анатолій Валерійович, директор департаменту освіти і науки ХОДА Карпова Лариса Георгіївна, почесні гості, викладачі, співробітники та студенти університету.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку випускника університету Героя України, Героя Небесної Сотні Владислава Зубенка.

Детальніше...

Семінар з використання платформи Web of Science

1

27 лютого 2019 року о 13-00 (тривалість 1 година) в аудиторії 1.417 відбудеться семінар з ефективного використання ресурсу Web of Science.

Теми семінару:

 

Детальніше...

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ РЕКТОРА УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Міністерство освіти і науки оголошує конкурс на зайняття посади ректора Українського державного університету залізничного транспорту.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – 2 місяці з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

Детальніше...

У грудні 2018 року відбувся XII регіональний конкурс молодих вчених "Гендерна політика очима української молоді"

1

Перше місце в цьому конкурсі посіла старший викладач кафедри історії та мовознавства Українського державного університету залізничного транспорту Єремєєва Катерина Андріївна із науковою роботою «Відображення гендерної політики у радянській сміховій культурі (на прикладі сатиричних видань)».

Конкурс проводиться з метою сприяння комплексному впровадженню гендерної рівності та недискримінації в систему вищої освіти за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Колектив Українського державного університету залізничного транспорту вітає Катерину Андріївну із перемогою!

 

 

Детальніше...

14 лютого 2019 р., на запрошення ректора проф. Панченка Сергія, університет відвідала делегація однієї з провідних компаній світу «SIEMENS Ukraine Mobility»

1

Представники компанії на чолі з директором департаменту з роботи з ключовими клієнтами Черненьким Дмитром ознайомилися з історією університету та його науковими досягненнями , навчальною та науково-лабораторною базою.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва у галузі підготовки фахівців та спільних наукових досліджень.

Детальніше...

Інформація щодо проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з вищої математики 2019 року

Згідно з наказом ректора Українського державного університету №6 від 24.01.2019 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2019 року» І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з вищої математики проводиться кафедрою вищої математики у понеділок 18 лютого 2019 р. на 4-5 парах в аудиторії 2.413. В олімпіаді можуть прийняти участь всі бажаючі студенти УкрДУЗТ.
У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (057) 730-10-38.

Інформація щодо конкурсу з обрання членів наукового комітету

Ідентифікаційний комітет з питань науки Міністерства освіти і науки України проводить конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.
Метою конкурсу є обрання на строк повноважень 4 роки 12 членів Наукового комітету замість тих, чиї повноваження закінчуються 09.08.2019 р. і визначення 10 нових осіб з метою забезпечення у період між проведенням конкурсів заміщення членів Наукового комітету, які достроково припинили свої повноваження, на заміну тих, що були обрані до складу резерву 30 травня 2017 р.
Читати детальніше про умови конкурсу

Інформація щодо проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з Інформатики та Комп'ютерних наук

Згідно з наказом ректора Українського державного університету №6 від 24.01.2019 р.  «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2018 року» І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Інформатики та Комп’ютерних наук проводиться кафедрою «Обчислювальна техника та системи управління»

Термін проведення: 18-19 лютого 2019 р.

В олімпіадах можуть прийняти участь всі бажаючі студенти УкрДУЗТ.

Реєстрація участників здійснюється у день початку Олімпіади (18.02.2019).

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (057) 730-10-40.

Детальніше...

Вітаємо аспірантку кафедри БМГ Дериземлю С.В., яка посіла І місце в Х Міжнародному конкурсі-конференції «Комп’ютерні технології проектування конструкцій будівель і споруд»

31 січня 2019 року в Національному авіаційному університеті при кафедрі комп’ютерних технологій будівництва, м. Київ відбувся фінал Х Міжнародного конкурсу-конференції студентських робіт «Комп’ютерні технології проектування конструкцій будівель та споруд».

Учасниками конкурсу були студенти та аспіранти Національного авіаційного університету, Київського національного університету будівництва та архітектури, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Вінницького національного технічного університету, Українського державного університету залізничного транспорту та ін.

Детальніше...

Школа-семінар: «Готуємо лідерів»

Мета та завдання:

  • - підвищити рівень знань вчителів іноземних мов;
  • - ознайомити вчителів із онлайн методами навчання;
  • - презентувати онлайн курс “Way to Succeed in ZNO”
  • - презентувати діяльність викладачів кафедри іноземних мов Українського державного університету залізничного транспорту з формування професійної компетентності педагогів; спонукати вчителів до професійного й особистісного самовдосконалення.
Детальніше...

Рейтинг успішності студентів за перший семестр 2018/2019 навчального року

Механіко-енергетичний факультет

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Факультет інформаційно-керуючих систем та технологій (ІКСТ)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Факультету управління процесами перевезень (УПП)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Будівельний факультет

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Навчально-науковий центр гуманітарної освіти

2 курс

Економічний факультет

1 - 5 курс

 

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

PanchenkoSV

Від щирого серця вітаю весь колектив університету з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дякую всім працівникам університету за наполегливу плідну працю протягом року, за успіхи в педагогічній та науковій праці, за нові трудові досягнення. Вдячний всім студентам університету, які мають жагу до знань, досягають успіхів в навчанні. Зараз у кожного з нас є можливість трохи відпочити, провести святкові дні в родинному колі, набратись нових сил та наснаги.

В ці святкові дні бажаю кожному з вас міцного здоров’я, благополуччя в домі, особистого щастя, мирного неба над головою! Нехай новий, 2019 рік, стане для кожного з вас роком виповнення бажань та нових досягнень, а в усіх ваших справах вас супроводжує добра удача!

Зі святами вас, шановні колеги!

Ректор УкрДУЗТ                                                                                            С.В. Панченко

Підготовче відділення університету запрошує на курси з підготовки до ЗНО

promotion